Často kladené otázky ZOXO

ZOXO

Recenze ZOXO

 • Nová půjčka se zástavou nemovitosti, určená pro podnikatele
 • Dlouhodobá varianta úvěru umožňuje splácení až na 20 let
 • Úvěrový rámec od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč

Často kladené otázky ZOXO

Otázka Odpověď
Můžu tuto půjčku získat i jako zaměstnanec, nebo je jen pro podnikatele? Bohužel, půjčka ZOXO.cz je určená pouze pro živnostníky a podnikatele, nejedná se o klasický spotřebitelský úvěr.
Je ZOXO.cz dostupná i důchodcům, studentům nebo maminkám na mateřské? Půjčka je pouze pro podnikatele a živnostníky, kteří za ni mohou ručit nemovitostí. S tím souvisí i minimální výše úvěru 100 000 Kč.
Jaká je minimální a maximální částka, kterou lze získat? Minimum, o nějž si můžete zažádat, je 100 000 Kč, naopak maximální možná výše úvěru je 10 000 000 Kč.
Dá se ručit i něčím jiným než nemovitostí? Třeba když budu mít ručitele? Nedá, jako zajištění půjčky lze akceptovat pouze vhodnou nemovitost. ZOXO poskytuje půjčky až do 70 % její hodnoty.
Jaký je rozdíl mezi krátkodobou a dlouhodobou ZOXO půjčkou? Zásadním rozdílem je to, že krátkodobá varianta je maximálně na 2 roky a během této doby se u ní splácejí pouze úroky. Oproti tomu u dlouhodobé varianty se splácí vyšší částka, ale dá se rozložit až na celých 20 let.
Co vše budu potřebovat pro vyřízení mojí žádosti o půjčku? Doklad totožnosti, výpis z účtu, ověření podpisu, vyplněnou žádost a samozřejmě vhodnou nemovitosti, u níž se nejdříve provede odhad její hodnoty.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby nebo poplatky? Úroky jsou stanovovány individuálně, závisí vždy na konkrétní bonitě klienta. Více informací vám rádi sdělí pracovníci společnosti ZOXO Financial.
Na co všechno mohu peníze z úvěru použít? Jsou zde nějaká omezení? Na cokoliv – žádná omezení zde nejsou, půjčku můžete použít na staré dluhy, exekuce, nákup domu, rekonstrukci bytu, stavbu nemovitosti nebo cokoliv, co vás napadne. Záleží to pouze na vás, na jaký účel peníze využijete.
Nevadí, že jsem v exekuci? Už několik společností mi kvůli tomu žádost zamítlo. Vůbec to nevadí, půjčka je vhodná právě i na vyplácení a odvrácení hrozící exekuce na váš majetek.
Proč bych si měl o půjčku zažádat zrovna u této úvěrové společnosti? Argumentů pro ZOXO.cz je celá řada – snadné vyřízení žádosti, vstřícné a profesionální jednání pracovníků firmy, možnost použít peníze na cokoli, výběr dvou variant úvěru (krátkodobý a dlouhodobý), férové úroky a mnoho dalších pozitiv.

Půjčka je určena:

 • Dospělým osobám, které mají zájem o vyšší úvěr (od 100 000 Kč nahoru)
 • Lidem, jenž mohou za půjčku ručit nemovitostí
 • Těm, kteří potřebují půjčit na vyplacení exekuce, konsolidaci, stavbu domu atd.
 • Podnikatelům a živnostníkům (půjčka ZOXO není spotřebitelský úvěr)

Půjčka není určena:

 • Lidem mladším 18 let nebo těm, jenž nejsou způsobilí k právním úkonům
 • Těm, kteří potřebují půjčit jen menší částku (pod 100 000 Kč)
 • Všem zájemcům, kteří nemohou ručit žádnou vhodnou nemovitostí
 • Lidem, kteří nepatří mezi podnikatele a živnostníky

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč