Často kladené otázky ZASTAVUZ

ZASTAVUZ

Recenze ZASTAVUZ

  • Nebankovní půjčky se zástavou auta nebo jiného druhu vozidla
  • Rychlé vyřízení úvěru, získat lze až 80 % z aktuální hodnoty vašeho vozu

Často kladené otázky ZASTAVUZ

Otázka Odpověď
Na jakém místě si mohu podat žádost o tuto půjčku? Žádost se dá nezávazně vyplnit na internetové stránce společnosti ZASTAVUZ s.r.o., další možností je telefonický kontakt nebo spojení prostřednictvím komunikační aplikace WhatsApp.
Jaký typ vozidla se dá použít jako zajištění úvěru? Nemusí jít zdaleka pouze o osobní automobil – jako záruku lze použít i jiné druhy vozidel – např. nákladní auta, motocykly, karavany a dokonce i lodě nebo letadla.
Jak vysokou částku mohu na svoje auto získat? Výše půjčky je závislá především na hodnotě vašeho vozidla – maximálně lze získat úvěr až do výše 80 % jeho aktuální hodnoty.
Na jak dlouhou dobu jsou tyto úvěry poskytovány? Standardní doba půjčky je od jednoho do čtyř měsíců, nicméně tuto dobu si lze flexibilně upravit – pokud tedy budete potřebovat, dá se prodloužit. Každopádně tato půjčka je vhodná spíše pro krátkodobé financování a není ideální pro ty, kteří si chtějí půjčit třeba na několik let.
Jaký je rozdíl mezi půjčkami Money & Store a Money & Drive? V případě půjčky Money & Store jde o klasickou zástavu – dostanete peníze a auto bude po dobu splácení v zastavárně. U půjčky Money & Drive získáte peníze a auto můžete stále používat jako doposud.
Je půjčka určená pouze pro fyzické osoby, nebo ji mohou získat i firmy? Úvěry od společnosti ZASTAVUZ s.r.o. jsou určené jak pro běžné fyzické osoby, tak i pro podnikatele a firemní subjekty.
Dá se v případě zájmu splatit půjčka i předčasně? Ano, pokud budete chtít, je možné předčasné splacení úvěru, stejně tak se lze domluvit i na prodloužení splatnosti.
Ve kterých městech má tato společnost své pobočky? Regionální pobočky jsou v Praze, Brně, Ostravě a Teplicích, dále má firma tzv. pointy – ty se nacházejí v dalších 11 velkých městech. Mobilní technik je pak k dispozici po celé ČR, stačí si jen domluvit termín.
Nedozví se nikdo o tom, že jsem si půjčku sjednal? V žádném případě z toho nemusíte mít obavy – půjčka je naprosto diskrétní a žádná cizí osoba se nemůže o tom, že jste si úvěr sjednali, dozvědět. Pracovníci této společnosti vždy jednají s maximální diskrétností.
Proč bych si měl zažádat o půjčku se zástavou zrovna u společnosti ZASTAVUZ s.r.o.? K výhodám této společnosti patří zejména zkušenosti v oboru, seriózní a diskrétní jednání s každým klientem, působnost po celém území České republiky nebo vysoká výše úvěru až do 80 % hodnoty vozu.

Půjčka je určena:

  • Zájemcům ve věku nad 18 let, kteří potřebují rychlý úvěr
  • Lidem, jenž mají vlastní vozidlo, které jsou ochotni poskytnout jako zajištění
  • Těm, kteří shánějí dostupnou půjčku bez zdlouhavého papírování
  • Fyzickým osobám i podnikatelům nebo firmám

Půjčka není určena:

  • Nikomu, kdo ještě není plnoletý
  • Těm, kteří nemají žádné vozidlo, jež by mohli zastavit
  • Zájemcům o dlouhodobou půjčku se splácením na několik let
  • Lidem, jenž nedoloží potřebné dokumenty k vozu a osobní doklady

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč