Často kladené otázky WSPK Quick půjčka

WSPK Quick půjčka

Recenze WSPK Quick půjčka

 • Spotřebitelská půjčka od banky Waldviertler Sparkasse
 • Úvěrový limit je od 10 000 Kč do 500 000 Kč
 • Úvěr je bezúčelový, v případě potřeby je možné odložit si splátky

Často kladené otázky WSPK Quick půjčka

Otázka Odpověď
Jak velký úvěr je možné od této banky získat? Úvěrový rámec Quick půjčky začíná na 10 000 Kč a končí na částce 500 000 Kč.
Jakou formou se Quick půjčka vyplácí? Peníze dostanete v případě schválení žádosti vyplaceny na váš bankovní účet u Waldviertler Sparkasse.
Kde si o tento úvěr mohu podat žádost? Zažádat o půjčku si lze jednak na libovolné pobočce Waldviertler Sparkasse, dále pak telefonicky na čísle 384 344 110 nebo přes internetové stránky této banky.
Může se stát, že po mě bude banka vyžadovat nějaké zajištění? Ano, pokud banka posoudí vaši bonitu jako příliš nízkou a zároveň budete mít zájem o vyšší částku, může být požadováno nějaké zajištění – např. ve formě ručitele nebo prostřednictvím vinkulace životní pojistky.
Platí se něco za samotné poskytnutí půjčky? Ano, za poskytnutí úvěru je účtován poplatek, který činí maximálně 2 % z výše úvěru, minimálně ale 400 Kč. Tyto peníze se ale inkasují teprve po schválení žádosti – pokud vám bude žádost o úvěr zamítnuta, nic pochopitelně platit nebudete.
Kolik činí aktuální úroková sazba u Quick půjčky? Úroková sazba se u této půjčky stanovuje vždy individuálně, žádné přesné číslo webové stránky neuvádějí.
Dají se v případě finančních problémů odložit splátky? Ano, pokud budete potřebovat, můžete banku požádat o odložení splátek – odklad je ale povolený pouze u samotné jistiny, nikoliv u úroků. Žádost si lze podat buď na některé z poboček Waldviertler Sparkasse nebo jednoduše prostřednictvím internetového bankovnictví.
Je povoleno i uhrazení mimořádné splátky? Ano, možné to je, stejně tak si můžete splatit i celou půjčku předčasně. Quick půjčka navíc patří mezi úvěrové produkty, které lze splatit předčasně zdarma.
Nabízí Waldviertler Sparkasse vedle Quick půjčky i nějaké jiné úvěrové produkty? Ano, v portfoliu banky najdeme hned několik dalších úvěrů – konkrétně se jedná o spotřebitelský úvěr (kromě běžné půjčky i na refinancování nebo na konsolidaci půjček), dále pak klasickou hypotéku a americkou hypotéku.
Proč bych si měl sjednat půjčku zrovna u Waldviertler Sparkasse? K výhodám této půjčky patří hlavně nízké úroky, absence drahých poplatků, rychlé vyřízení žádosti a pohodlné sjednání, k němuž vám stačí jediný doklad. Waldviertler Sparkasse je navíc důvěryhodnou a stabilní bankou, u níž se můžete 100% spolehnout na vstřícné jednání jejích zaměstnanců.

Půjčka je určena:

 • Klientům bankovního ústavu Waldviertler Sparkasse
 • Zájemcům o rychlý spotřebitelský úvěr do 500 000 Kč
 • Lidem, kteří mají stálý příjem, z něhož budou schopni půjčku bez problémů splácet
 • Těm, jenž chtějí dostupnou a výhodnou půjčku od stabilní bankovní instituce

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, kteří ještě nemají 18 let
 • Těm, jenž potřebují půjčit více než 500 000 Kč
 • Lidem, kteří chtějí jen pár tisíc do nejbližší výplaty
 • Zájemcům bez příjmů nebo s nedostatečnou bonitou bez možnosti zajištění

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč