Často kladené otázky WOW Finance

WOW Finance

Recenze WOW Finance

 • Rychlé nebankovní úvěry od 10 000 Kč až do 250 000 Kč
 • Půjčka je vhodná pro zaměstnance, podnikatele, důchodce i matky na mateřské
 • Splatnost úvěru je od 12 do 48 měsíců

Často kladené otázky WOW Finance

Otázka Odpověď
Jak velké úvěry WOW Finance poskytují? Nebankovní půjčky WOW Finance jsou poskytovány v rozmezí od 10 000 Kč až po 250 000 Kč.
Na jak dlouho se dá splácení půjček rozložit? Délka splácení úvěru je od jednoho roku do čtyř let, splácí se vždy jednou za měsíc.
Musím si půjčku sjednat přes internet, nebo to jde vyřídit i někde na pobočce? Pokud jste z Prahy, můžete smlouvu podepsat přímo v kamenné pobočce – ta je na adrese Kolbenova 882/5a na Praze 9. Na pobočku ale jezdit nemusíte, pokud budete chtít, přijede za vámi pracovník úvěrové společnosti a smlouvu vám přiveze až k vám domů.
Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení mé žádosti potřebovat ? Vždy je třeba mít platný občanský průkaz, u zaměstnanců se pak musí doložit výpis z účtu, potvrzení o příjmech a výplatní páska. Podnikatelé musejí doložit aktuální daňové přiznání (za poslední dva roky), důchodci nebo ženy na mateřské dovolené pak potvrzení o svém důchodu, resp. rodičovském příspěvku.
Jak dlouho bude trvat, než mi přijdou peníze na účet? Jakmile doložíte požadované dokumenty a žádost je schválena, budou vám peníze převedeny na váš účet nejpozději do 24 hodin.
Mám šanci půjčku získat, když mám záznam v registru SOLUS? Ano, půjčka je vhodná i pro zájemce se záznamem v registru. Do něj se při schvalování nenahlíží, takže si můžete žádost bez obav podat.
Je tato půjčka určená i důchodcům, kteří pobírají starobní důchod? Ano, půjčku mohou získat i důchodci, jen je potřeba doložit aktuální výměr důchodu.
Mám docela dobrý plat, ale bohužel procházím exekucí – mohu tento úvěr získat? Bohužel to není možné – lidé, na něž byla vyhlášena exekuce nebo insolvence půjčku dostat nemohou.
Jak je to u této půjčky s úroky a poplatky? Konkrétní výše úrokové sazby a poplatků závisí na výši půjčky a době splatnosti, např. u půjčky 10 000 Kč na dva roky je měsíční splátka 575 Kč a maximální RPSN 38,87 %. Při řádném a včasném splácení ale můžete část peněz získat zpět jako bonus.
Proč bych si měl podat žádost o úvěr zrovna u WOW Finance? Výhodou půjček WOW Finance je zejména jejich rychlost, snadné vyřízení a dobrá dostupnost i pro ty, kteří by jinde půjčku nedostali. I pokud máte záznam v registru nebo jste v důchodu či na mateřské dovolené, můžete získat dlouhodobý úvěr s výhodnými podmínkami.

Časté překlepy

uau finance, wau finance

Půjčka je určena:

 • Lidem starším 18 let, kteří mají stálý příjem
 • Zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům nebo maminkám na mateřské dovolené
 • Lidem, jenž mají záznam v registru dlužníků
 • Těm, kteří mají zájem o rychlý úvěr a v bance jejich žádost zamítli

Půjčka není určena:

 • Nikomu, komu ještě nebylo alespoň 18 let
 • Lidem, kteří nemají vůbec žádné doložitelné příjmy
 • Těm, kteří potřebují jen pár tisíc do výplaty
 • Zájemcům, na které byla vyhlášena exekuce nebo insolvence

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč