VITACREDIT – úvěr na cokoliv zkušenosti a diskuze

VITACREDIT – úvěr na cokoliv

Recenze VITACREDIT – úvěr na cokoliv

  • Spotřebitelský úvěr ručený nemovitostí
  • Od 50 000 Kč do 3 milionů Kč
  • Doba splácení až 20 let

VITACREDIT – úvěr na cokoliv zkušenosti a diskuze

VITACREDIT – úvěr na cokoliv zkušenosti

Napište nám vaši zkušenost s půjčkou VITACREDIT – úvěr na cokoliv na info@coolpujcky.cz a my ji anonymně publikujeme do diskuze..


Potřebovala jsem půjčit větší částku, ale už jsem nevěděla na koho se obrátit – banky mi půjčit nechtěly a nebankovní společnosti zase většinou nabízely jen malé sumy peněz. Nakonec se mi podařilo na internetu objevit stránky společnosti VITACREDIT a tak jsem důkladně prostudovala jejich nabídku spotřebitelských úvěrů. Protože jsem majitelkou velké nemovitosti, možnost půjčit si na základě ručení touto nemovitostí mi naprosto vyhovovala. Žádost jsem si hned vyplnila a pak šlo všechno velmi rychle – od okamžiku podání žádosti uplynul sotva týden a už jsem měla peníze na svém bankovním účtu. S půjčkou od VITACREDIT jsem maximálně spokojená a mohu ji jen doporučit. (Alice M., Doloplazy)
Od společnosti VITACREDIT jsem si vzal účelový úvěr na nákup nového bytu a od začátku jsem byl mile překvapen rychlostí a profesionalitou, s jakou vše probíhalo. Celý proces byl vyřízen v až rekordně krátkém čase a já jsem tak nemusel na nic dlouho čekat. Na půjčky VITACREDIT jsem dostal doporučení od mého dobrého přítele a stejně jako on doporučil tuto společnost mě, tak i já ji doporučuji ostatním zájemcům o úvěr, kteří mají možnost za půjčku ručit nemovitostí. (Karel B., České Budějovice)
VITACREDIT – úvěr na cokoliv zkušenosti a diskuze

Je VITACREDIT – úvěr na cokoliv podvod?

Nejedná se o podvod. Dle našeho testování je produkt naprosto v pořádku a nemusíte se obávat že by se jednalo o podvod. Společnost Vitacredit s.r.o. opravdu poskytuje uvedené služby.

VITACREDIT – úvěr na cokoliv diskuze

Půjčka je určena:

  • Lidem, kteří mají k dispozici nemovitost, kterou mohou ručit
  • Lidem, kteří potřebují půjčit vyšší sumu peněz
  • Lidem starším 18 let žijícím na území České republiky

Půjčka není určena:

  • Těm, kteří nemají žádnou vhodnou nemovitost k zástavě
  • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc
  • Těm, kterým ještě nebylo 18 nebo trvale žijí v zahraničí

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč