Často kladené otázky VITACREDIT

VITACREDIT

Recenze VITACREDIT

  • Spotřebitelské úvěry ručené nemovitostí
  • Od 50 000 Kč do 3 milionů Kč
  • Dobu splácení až 20 let
  • Několik typů úvěrů s různými úrokovými sazbami

Často kladené otázky VITACREDIT

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku mi může VITACREDIT poskytnout? Minimální výše úvěru je 50 000 Kč, maximum není přesně stanoveno, záleží na tom, jaká bude odhadní cena vaší nemovitosti, kterou za úvěr budete ručit.
Mohu dostat půjčku i bez ručení nemovitostí? Ne, všechny půjčky VITACREDIT jsou poskytovány pouze na základě ručení nemovitostí. Bez tohoto ručení vám úvěr být poskytnut nemůže.
Musím ručit nemovitostí pouze v osobním vlastnictví, nebo lze ručit nemovitostí třetí osoby? Může se klidně jednat i o nemovitost třetí osoby, která tak vlastně představuje záruku, že vy budete půjčku řádně splácet.
Na jaké účely mohu použít peníze z účelové půjčky VITACREDIT? Tyto účelové úvěry jsou určeny výhradně na financování bydlení – můžete je tak použít např. na nákup nemovitosti, nebo na její rekonstrukci, ale lze je využít i na konsolidaci již dříve poskytnutých půjček na bydlení (nebo hypoték).
Jak je na tom půjčka VITACREDIT a úrokovými sazbami? Úrokové sazby jsou různé a liší se půjčka od půjčky. Záleží jednak na tom, jaký konkrétní typ půjčky si berete a dále pak na tom, na jak dlouhou dobu máte rozloženo její splácení.
Jsou s těmito úvěry spojeny i nějaké poplatky? Pokud ano, tak jaké? Výhodou úvěrů VITACREDIT je to, že nikdy nejsou účtovány žádné skryté poplatky, stejně tak po vás nikdo nebude chtít ani poplatek předem. Jediným poplatek, který musíte zaplatit, je poplatek za uzavření smlouvy dle platného sazebníku.
Mohu si požádat o půjčku, i když jsem cizinec? Ano, půjčky jsou poskytovány i cizincům – podmínkou je ale alespoň komunikativní znalost češtiny a trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR.
Je možné v průběhu trvání smlouvy změnit datum pravidelné měsíční splátky? Ano, pokud budete potřebovat změnit termín pravidelné splátky, můžete zavolat na infolinku 800 81 82 83 a domluvit se na změně tohoto termínu.
Je možné během splácení půjčky snížit nebo naopak zvýšit měsíční splátku? Ano, obvykle to není problém a většinou je této žádosti vyhověno. Pokud budete chtít výši měsíční splátky upravit, zavolejte na číslo 800 81 82 83.
Co když budu chtít úvěr splatit předčasně? Hrozí mi za to nějaké sankce? Půjčku můžete splatit předčasně kdykoliv budete chtít a nehrozí vám za to žádné pokuty – je ale třeba abyste tento krok oznámili předem a písemně, aby vám mohl být vypočtena přesná výše předčasné splátky.
Mohu od smlouvy po jejím podpisu ještě odstoupit? Pokud ano, tak do kdy nejpozději? Ano, ze zákona to máte nárok a to nejdéle do 14 dnů od podpisu smlouvy.

Časté překlepy

Vitakredit,Vita credit

Půjčka je určena:

  • Lidem, kteří mají k dispozici nemovitost, kterou mohou ručit
  • Lidem, kteří potřebují půjčit vyšší sumu peněz
  • Lidem starším 18 let žijícím na území České republiky

Půjčka není určena:

  • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc
  • Těm, kterým ještě nebylo 18 nebo trvale žijí v zahraničí

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč