Často kladené otázky ViaConto

ViaConto

Recenze ViaConto

 • Flexibilní nebankovní půjčka od 3 000 Kč až do 60 000 Kč
 • První půjčka pro nového klienta je až do 16 000 Kč zdarma
 • U první bezúročné půjčky je doba splatnosti 30 dní

Často kladené otázky ViaConto

Otázka Odpověď
O jak vysokou částku si mohu zažádat? Jako nový klient můžete hned napoprvé získat až 16 000 Kč, pro stálé klienty je pak možnost sjednat si půjčku až do výše 60 000 Kč. Minimum jsou vždy 3 000 Kč.
Co musím splnit, abych získat úvěr zcela bez úroků? Především musíte být novým klientem této úvěrové společnosti a jinak platí podobné podmínky – tedy doložení OP, vlastní účet u banky, mobil,mail a schopnost splatit půjčku včas – v tomto případě tedy do jednoho měsíce.
Jaká je minimální výše měsíční splátky? Výše minimální splátky závisí na částce, o kterou jste si požádali. U nejnižšího úvěru je nejnižší měsíční splátka pouhých 500 Kč, jinak si přesnou výši můžete kdykoliv snadno ověřit v úvěrové kalkulačce.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti a následná výplata financí na účet? Záleží na konkrétní situaci a okamžiku, kdy žádost odešlete ke zpracování, obvykle je ale vše velmi rychlé – v případě schválení se ihned zadává příkaz k převodu peněz na váš účet, rychlost pak závisí na tom, u které banky máte vedený účet.
Musím mít účet u banky? Nestačí, když ho má někdo z rodiny nebo známých? Ano, musíte mít účet psaný přímo na vaše jméno – jde o jednu ze základních podmínek. Půjčku nelze vyplatit na účet žádné třetí osoby, i kdyby se jednalo např. o manžela či manželku. Účet se navíc ověřuje hned při úvodní registraci.
Hrozí mi nějaké sankce v případě pozdního splácení? Ano, v takovém případě se vám půjčka může výrazně prodražit – poskytovatel úvěru si navyšuje dlužnou částku o smluvní úrok z prodlení o 0,1 % dlužné částky denně, při větším zpoždění pak může být dluh předán k vymáhání inkasní agentuře.
Budu muset nějak prokazovat výši svých příjmů? Je třeba prokázat své příjmy výpisem z bankovního účtu – pokud z něj nebude možné vaše příjmy posoudit, může se stát, že po vás poskytovatel půjčky bude chtít ještě potvrzení o příjmu od vašeho zaměstnavatele.
Jak je na tom ViaConto s úrokovými sazbami? Kde si je mohu zjistit? Roční procentní sazbu nákladů si můžete jednoduše ověřit na úvěrové kalkulačce, která je umístěna hned v horní části úvodní stránky webu ViaConto.
Je tato půjčka určitě bezpečná? Zatím jsem o ní ještě neslyšel. Není se čeho bát, jedná se o stejného poskytovatele jako u půjčky Via SMS, která působí na českém trhu již řadu let. Půjčky ViaConto provozuje silná finanční skupina Via SMS Group, která má své pobočky i v několika dalších evropských zemích.
Proč bych si měl o půjčku zažádat zrovna u ViaConto? Velkým lákadlem je zejména možnost první půjčky zcela zdarma a to až do výše 16 000 Kč – jako nový klient u ní nemusíte platit žádný poplatek ani úrok. Další výhodou půjčky je vysoký úvěrový rámec pro stálé klienty – ti si mohou půjčit až 60 000 Kč a splácení si rozložit na více splátek. Nemusíte mít ani žádného ručitele nebo zastavovat majetek.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, které chtějí rychlý a snadno dostupný úvěr
 • Těm, jenž nemají možnost získat půjčku v bance
 • Lidem, kteří mají stálý příjem a jsou schopni půjčku řádně splácet
 • Novým klientům, kteří hledají co nejvýhodnější půjčku a stačí jim 16 000 Kč na měsíc

Půjčka není určena:

 • Všem, kteří ještě nedovršili 18 let věku
 • Lidem bez platného OP, bez mobilního telefonu nebo bez mailové adresy
 • Těm, jenž nemají žádný příjem nebo ho nemohou doložit
 • Lidem, kteří nemají svůj vlastní bankovní účet, vedený na svoje jméno

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč