Často kladené otázky Veselá půjčka Brno

Veselá půjčka Brno

Recenze Veselá půjčka Brno

 • Rychlá nebankovní půjčka od 2 000 Kč do 50 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je od 4 do 15 měsíců
 • Úvěr mohou získat zaměstnanci, podnikatelé, důchodci i maminky na mateřské
 • Výplata peněz na některé z poboček nebo převodem na bankovní účet

Často kladené otázky Veselá půjčka Brno

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku mohu získat? Půjčky jsou poskytovány od 2 000 Kč až do 50 000 Kč – napoprvé sice může být schválený úvěr nižší, při opakovaných půjčkách se ale částka zvyšuje.
Jakou formou lze peníze vyplatit? Můžete si sami vybrat – buď si necháte peníze vyplatit v hotovosti na některé z poboček firmy, nebo si je můžete nechat převést na váš bankovní účet.
Jak často se Veselá půjčka splácí? Splátky se posílají vždy jednou za měsíc a to buď klasickým bezhotovostním převodem nebo vkladem na účet.
Je půjčka vhodná i pro důchodce? Ano, pokud mají dostatečný příjem, mohou úvěr získat. Nesmí jim ale být více než 60 let.
Mohou úvěr získat i maminky na mateřské dovolené? Určitě ano, rozhodující je výše jejich rodičovského příspěvku.
Na Moravu to mám daleko – je nutná osobní návštěva pobočky? Určitě ne, pokud jste např. z Čech, nebo je od vás nejbližší pobočka příliš vzdálená, můžete si nechat smlouvu poslat poštou, případně kurýrem. Peníze je možné vyplatit jednoduše převodem, návštěva pobočky tak nutná není.
Mám šanci získat půjčku i se zápisem v registru dlužníků? Ano, Veselá půjčka je běžně schvalována i těm, co mají záznam v registru – musíte ale prokázat vaše příjmy.
Jak dlouho trvá výplata půjčky? Potřebuji peníze co nejrychleji. Vyřízení půjčky je otázkou třiceti minut, Veselá půjčka tak patří mezi nejrychlejší úvěry na trhu. Pokud hodně spěcháte, nejrychleji vám žádost vyřídí na pobočkách firmy – v Brně, Olomouci, Jihlavě, Třebíči a Břeclavi.
Je telefonní linka Veselé půjčky opravdu zdarma? Mám strach z vysokého účtu za telefon. Ano, jedná se o bezplatnou linku, takže bez ohledu na délku hovoru vás nebude stát ani korunu. Nemusíte mít strach, na vašem účtu za telefon se tento hovor nijak neprojeví.
Proč bych si měl z nabídky úvěrů zažádat právě o Veselou půjčku? Nabídka je zajímavá hlavně pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků a potřebují půjčit rychle a bez zbytečných poplatků. Veselá půjčka navíc umožňuje předčasné splacení i mimořádné splátky a k jejímu vyřízení nepotřebujete mít žádného ručitele ani zastavovat váš majetek.

Časté překlepy

VeselaPujcka

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, kterým je maximálně 60 let
 • Zaměstnancům, živnostníkům, matkám na mateřské dovolené nebo důchodcům
 • Lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků
 • Těm, co hledají rychlý a solidní nebankovní úvěr

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří ještě nedosáhli 18 let věku, nebo naopak osobám starším 60 let
 • Nezaměstnaným nebo lidem s nízkým příjmem (pod 10 000 Kč čistého měsíčně)
 • Zájemcům, kteří procházejí exekučním řízením
 • Těm, co nemohou doložit svoje příjmy nebo nemají dva platné doklady totožnosti

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč