Často kladené otázky Úvěrka

Úvěrka

Recenze Úvěrka

 • Nová nebankovní půjčka s rámcem od 20 000 do 40 000 Kč
 • Splácení půjčky si lze rozložit na dobu 2 až 12 měsíců
 • Vyřízení úvěru je rychlé a vše probíhá online přes webové stránky

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Úvěrka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si od této společnosti mohu půjčit? Minimální částka je 20 000 Kč, naopak maximum, které můžete získat, je 40 000 Kč.
Jak dlouho se tento úvěr splácí? Dobu splatností půjčky si můžete nastavit v rozmezí od dvou až do dvanácti měsíců – půjčka se tak splácí formou pravidelných měsíčních splátek.
Zajímá mě výše úroků a RPSN. Kde ji mohu najít? Hned na úvodní stránce půjčky Úvěrka je úvěrová kalkulačka, v níž si pomocí posuvníků jednoduše zvolíte výši půjčky a splatnost, přičemž se vám ihned zobrazí veškeré podrobné informace o půjčce, jako je zápůjční úroková míra, roční procentní sazba nákladů, úrok, celková splatná částka a další podrobnosti.
Je půjčka dostupná i pro důchodce, studenty nebo maminky na mateřské dovolené? Nebankovní půjčka Úvěrka.cz je určená pouze lidem, jež jsou zaměstnaní na HPP nebo podnikatelům a živnostníkům.
Mohu půjčku získat, když jsem v exekuci a mám záznam v registru SOLUS? Bohužel, v takovém případě úvěr získat nemůžete – půjčka je určená pouze lidem, kteří nemají žádné neuhrazené dluhy.
Které doklady musím mít, abych mohl tento úvěr dostat? K vyplnění formuláře se žádostí je třeba mít platný občanský průkaz a vedle něho ještě druhý doklad totožnosti.
Je k půjčce třeba mít nějaké ručení – ať už ručitele nebo zástavu majetku? Ne, k této půjčce nic takového není třeba. Abyste ji mohli získat, nemusíte mít žádného spoludlužníka ani nic dávat do zástavy.
Jedná se o účelovou půjčku nebo mohu peníze použít na co budu chtít? Půjčka Úvěrka je neúčelová, takže peníze budete moci využít na cokoli budete chtít.
Proč se vyžaduje uhrazení registračního poplatku? Není to nějaký podvod? Jedná se pouze o ověřovací, neboli verifikační poplatek, který činí pouze symbolickou jednu korunu a jeho účelem je kontrola, že máte skutečně vlastní účet. Místo něj lze vlastnictví účtu prokázat i tak, že pošlete výpis z účtu nebo smlouvu o jeho založení, kde bude uvedeno vaše jméno a adresa.
Proč bych si měl o půjčku zažádat zrovna na webu Úvěrka.cz? Půjčka má celou řadu výhod, k těm zásadním patří zejména její rychlost, jednoduchost sjednání, spolehlivost a 100% bezpečnost – poskytovatelem je prověřená společnost, jež působí na českém trhu přes 5 let a je součástí velké mezinárodní úvěrové společnosti.

Půjčka je určena:

 • Dospělým zájemcům o rychlou a spolehlivou půjčku, kterým už bylo 21 let
 • Lidem bez dluhů, kteří potřebují půjčit do 40 000 Kč
 • Zaměstnancům na hlavní pracovní poměr a podnikatelům
 • Těm, jenž mají vlastní bankovní účet a nejsou v exekuci či platební neschopnosti

Půjčka není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 21 let nebo kteří byli zbaveni svéprávnosti
 • Lidem bez vlastního bankovního účtu nebo bez příjmů
 • Zájemcům, kteří nejsou zaměstnaní na HPP ani nejsou OSVČ
 • Těm, jenž potřebují půjčit více než 40 000 Kč nebo hledají úvěr s delší splatností než je rok