Často kladené otázky Úvěr od Buřinky

Úvěr od Buřinky

Recenze Úvěr od Buřinky

 • Účelová půjčka na bydlení od Stavební spořitelny České spořitelny
 • Úvěrový rámec až do 2 500 000 Kč
 • Půjčku nemusíte zajišťovat nemovitostí
 • Nový produkt: Úvěr od Buřinky pro budoucnost

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Úvěr od Buřinky

Otázka Odpověď
Jaké je rozmezí úvěrového rámce této půjčky? Úvěr od Buřinky si můžete nastavit od 40 000 Kč do 2 500 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu se dají rozložit měsíční splátky? Splácení této půjčky si lze rozložit na 4 až 25 let.
Kolik u tohoto úvěru dělají úrokové sazby a RPSN? Roční úrokovou sazbu si můžete snadno zjistit na úvěrové kalkulačce na webu půjčky – sazby se pohybuje okolo 6 až 8 %, roční procentní sazba nákladů pak mezi 7 až 9 %. Jedná se ale pouze o orientační čísla, přesné a aktuální údaje vám sdělí pracovník spořitelny.
Jak je to s fixací úroků? Na jak dlouho se zde dají úrokové sazby zafixovat? Délku fixace úrokové sazby si můžete nastavit sami, na výběr jsou vždy 3 roky, 6 let nebo celá doba úvěru. Čím je délka fixace kratší, tím je úroková sazba i RPSN nižší.
Co vše budu k vyřízení půjčky potřebovat? Osobní doklady (např. občanský průkaz) a dokumenty. Pokud nejste klientem České spořitelny, budete muset doložit vaše příjmy. Protože se jedná o účelovou půjčku, je třeba doložit její využití (např. účtenkami, fakturami nebo smlouvami).
Na co se dá úvěr od Buřinky použít? Tato půjčka je určená na účely, jež se týkají bydlení. Hodí se především na rekonstrukci či modernizaci, ale použít lze i na celou řadu dalších účelů, jako je koupě nemovitosti, stavba, přípravné práce, demolice, honoráře pro projektanty apod. Kompletní seznam možných účelů je k dispozici na webu stavební spořitelny.
Musí být půjčka zajištěna nějakou nemovitostí? Ne, u tohoto úvěru nic takového není nutné.
Nevadí, když zatím nemám sjednané žádné stavební spoření? Nevadí, úvěr mohou dostat i lidé, kteří zatím žádné stavební spoření nemají.
Dá se k tomuto úvěru sjednat i nějaké pojištění schopnosti splácet? Ano, pokud budete mít zájem, můžete si jej sjednat spolu s půjčkou. Budete tak mít pojistné krytí pro případy, že byste někdy v budoucnu nebyli schopni úvěr řádně splácet.
Proč bych si měl ze všech půjček na bydlení sjednat zrovna úvěr od Buřinky? Velkým plusem tohoto úvěru je zejména to, že k němu není nutné zajištění nemovitostí. Další jeho předností jsou nízké úroky, možnost vybrat si délku fixace, rychlé vyřízení, nebo fakt, že nemusíte mít stavební spoření. Pro stávající klienty České spořitelny je pak výhodou, že nemusejí dokládat příjmy a stačí jim pouze občanský průkaz.

Půjčka je určena:

 • Lidem, jenž chtějí rekonstruovat nebo modernizovat svůj domov
 • Těm, kteří mají zájem o půjčku na bydlení s výhodným úrokem
 • Zájemcům o úvěr na bydlení, kteří za něj nechtějí nebo nemohou ručit nemovitostí
 • Lidem starším 18 let, kteří mají pravidelné a doložitelné příjmy

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří potřebují půjčit na jiné účely, jež nesouvisejí s bydlením
 • Lidem, jenž chtějí půjčku vyšší než 2 500 000 Kč
 • Zájemcům bez stálého příjmu, případně těm, kteří ho nemají, jak doložit
 • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 18 nebo těm, kteří nejsou způsobilí k právním úkonům