Často kladené otázky Unicredo

Unicredo

Recenze Unicredo

 • Jednorázová nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 10 000 Kč
 • Doba splatnosti úvěru je vždy přesně 25 dní
 • Datum splatnosti se dá prodloužit až o 14 dní

Často kladené otázky Unicredo

Otázka Odpověď
Na jakých místech je možné si o půjčku Unicredo zažádat? Jednorázová nebankovní půjčka od společnosti UNICREDO SYSTEM se sjednává pouze přes internet na webových stránkách www.unicredo.cz. Na nich si vyplníte krátký formulář se žádostí, nemusíte nikam volat ani jezdit.
Je možné si sjednat úvěr i na delší dobu než je 25 dní? Bohužel ne, jedná se výhradně o krátkodobé půjčky a jejich doba splatnosti je pevně daná na 25 dní.
Jaké doklady budu k vyřízení mé žádosti potřebovat? Potřebovat budete platný občanský průkaz, požadavek na případné další doklady či dokumenty by vám pracovník společnosti Unicredo sdělil po podání nezávazné žádosti.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti a výplata peněz na účet? Délka vyřízení není pevně daná a závisí na více okolnostech – např. na době, kdy si žádost podáte nebo na tom, zda jsou k dispozici peníze od investorů (Unicredo funguje na principu P2P půjček). Obvykle je ale vyřízení půjčky rychlé a nemusíte tak na peníze dlouho čekat.
Co když peníze nestihnu splatit včas? Dá se půjčka prodloužit? Půjčku si určitě prodloužit můžete, odložení data splatnosti je možné provést buď o 7 nebo o 14 dní. Stejně jako u jiných nebankovních půjček, tak i zde platí, že za prodloužení splatnosti musí klient uhradit příslušný poplatek.
Když budu chtít úvěr splatit předčasně, bude to možné? Ano, můžete jej splatit kdykoliv předem, nicméně cena za půjčku zůstane stejná, jako kdybyste ji splatil v řádném termínu.
Dají se peníze poslat i na účet někoho z příbuzných? Ne, jednou z hlavních podmínek je mít vlastní bankovní účet. Pokud nemáte u žádné banky účet psaný přímo na vaše jméno, nebude vám žádost o úvěr schválena.
Musí se platit něco předem? Jaké jsou u této půjčky poplatky a úroky? Žádné poplatky předem se nevybírají, nemusíte se tak bát, že byste uhradili poplatek a nic pak nedostali. Stejně tak nejsou účtovány ani žádné skryté poplatky, vše je na naprosto přehledné a transparentní. Úroková sazba je 25 %, roční procentní sazba nákladů pak 2505 %.
V čem spočívá výhoda investování do půjček Unicredo? Výhodou je především velmi zajímavé zhodnocení vašich peněz, které je vyšší než u banky. Investovat můžete klidně i do více půjček, klienti jsou navíc důkladně prověřovaní a riziko je tak minimální. Kromě toho nabízí Unicredo i možnost anonymního investování.
Proč bych si požádat o úvěr zrovna u společnosti Unicredo? K hlavním výhodám této půjčky patří přehledné a férové podmínky, absence zbytečných poplatků, snadné a rychlé sjednání úvěru nebo možnost prodloužení splatnosti až o dva týdny. Půjčka je navíc 100% bezpečná, její poskytovatel (akciová společnost UNICREDO SYSTEM) je registrovaný u České národní banky.

Časté překlepy

Unikredo

Půjčka je určena:

 • Plnoletým a svéprávným osobám, které hledají krátkodobý úvěr
 • Lidem, kteří mají vlastní bankovní účet
 • Žadatelům, jenž mají dostatečný příjem, aby mohli půjčku včas splatit
 • Těm, kteří potřebují půjčit jen menší částku na krátkou dobu

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
 • Zájemcům o úvěr, jenž nemají vlastní účet u žádné banky
 • Těm, kteří potřebují půjčit více než 10 000 Kč nebo hledají dlouhodobý úvěr
 • Žadatelům, na které byla uvalena insolvence nebo exekuce

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč