Často kladené otázky Tutovka

Tutovka

Recenze Tutovka

 • Rychlý nebankovní úvěr pro každého
 • Výše půjčky může být od 1 000 Kč až do 100 000 Kč
 • Splácení půjčky je možné rozložit až na dobu 7 let

Často kladené otázky Tutovka

Otázka Odpověď
O jak vysokou částku si mohu zažádat? Půjčka Tutovka má úvěrový rámec od 1 000 Kč do 100 000 Kč. Můžete si tak podat žádost o částku v tomto rozmezí.
Na jakých místech se dá půjčka Tutovka sjednat? Půjčka se sjednat jednoduše online, přes internetové stránky www.tutovkapujcka.cz. Na nich si jen vyplníte krátký formulář a následně vás bude kontaktovat operátor. Druhou možností je pak podání žádosti přes SMS zprávu z mobilního telefonu – tato varianta je ale dostupná pouze těm, kteří už dříve půjčku Tutovka měli.
Dá se žádost vyplnit i z mobilu, nebo pouze z PC či notebooku? Ano, výhodou webu je to, že je responzivní – žádost si tak můžete vyplnit nejen na stolním počítači nebo notebooku, ale i na tabletu nebo chytrém mobilním telefonu.
Na jak dlouhou dobu se dá splácení úvěru rozložit? Maximální délka splácení půjčky Tutovka je 84 měsíců (7 let).
Platí se nějaký poplatek předem? Ne, půjčka není spojena s žádnými poplatky a rozhodně nebudete muset nic platit předem. Půjčka Tutovka je 100% bezpečná a spolehlivá.
Je půjčka účelová nebo můžu peníze použít na cokoli budu chtít? Jedná se o klasický neúčelový úvěr, peníze tak můžete použít na libovolný účel.
Mohou tuto půjčku získat i podnikatelé? Ano, úvěr je vhodný pro zaměstnance, podnikatele, OSVČ a další zájemce. Rozhodující je schopnost půjčku řádně splácet.
Opravdu se dá půjčka do 14 dnů vrátit? Nebudu pak muset zaplatit nějakou pokutu? Ano, půjčku skutečně můžete nejpozději do 14 dnů zdarma vrátit, a to i bez udání důvodu. Žádná sankce vám, zato nehrozí.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti o půjčku a převod peněz? Žádosti o úvěr se schvalují rychle, obvykle dochází k jejich zpracování a posouzení již do několika minut po odeslání žádosti. Jestliže je žádost schválena, peníze se odesílají obratem na účet klienta, většinou tak můžete mít peníze už do 20 minut.
Proč bych si měl z nebankovních úvěrů vybrat zrovna půjčku Tutovka? Půjčka Tutovka má mnoho předností, jednou z těch klíčových je např. možnost vrátit úvěr do 14 dnů zdarma a bez udání důvodu. K dalším výhodám půjčky patří zejména absence poplatků, velmi rychlé vyřízení žádosti, nízké úrokové sazby nebo možnost rozložení splátek až na dobu 84 měsíců.

Půjčka je určena:

 • Lidem, kterým už bylo minimálně 18 let a mají zájem o rychlý nebankovní úvěr
 • Těm, kteří mají pravidelný příjem, z něhož budou schopni půjčku splácet
 • Zájemcům o úvěr, který si lze rozložit na několik let
 • Žadatelům, kteří chtějí půjčku v rozmezí od 1 000 do 100 000 Kč

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří ještě nejsou plnoletí
 • Zájemcům, kteří nemají žádný příjem
 • Lidem, jež jsou v insolvenci (platební neschopnosti)
 • Těm, kteří potřebují půjčit vice než 100 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč