Často kladené otázky Tesco půjčka

Tesco půjčka

Recenze Tesco půjčka

  • Půjčky na kartu až do 250 000 Kč při sjednání online
  • Půjčka je bezúčelová a nepotřebujete ručitele
  • Sjednat půjčku si můžete online, telefonicky nebo přímo v Tescu

Často kladené otázky Tesco půjčka

Otázka Odpověď
V jaké výši svoje hotovostní půjčky Tesco poskytuje? Půjčky jsou nabízeny od 10 000 Kč až do 250 000 Kč. Pokud si půjčku budete vyřizovat na pobočce, můžete dosáhnout až na 500 000 Kč,
Na jak dlouho si mohu rozložit splácení úvěru? Doba splatnosti u Tesco půjčky je flexibilní.
Jakým způsobem si mohu u půjčku požádat? O úvěr si můžete zažádat hned několika způsoby – online přes webové stránky Tesca, telefonicky nebo osobně na některé z prodejen této společnosti.
Mohu si k půjčce sjednat i pojištění schopnosti splácet? Ano, pokud budete splňovat pojistné podmínky, můžete si spolu s půjčkou sjednat i pojištění schopnosti splácet.
Je možné nechat si peníze poslat poštovní poukázkou? Ano, peníze je možné poslat složenkou, a to do 150 000 Kč u hotovostního úvěru. Pokud žádáte o úvěr na kartu, je potřeba mít bankovní účet.
Platí se za vyřízení půjčky nějaký poplatek? Velkou výhodou Tesco půjčky je absence zbytečných poplatků – neplatíte ani za poskytnutí půjčky, ani za vedení úvěrového účtu, změnu data splátek, mimořádnou splátku nebo za předčasné splacení celé půjčky – všechny tyto úkony jsou bez poplatků.
Kolik budu v případě schválení platit za vedení úvěrového účtu? Za vedení úvěrového účtu nebudete platit žádné poplatky.
Jakým způsobem probíhá splácení Tesco půjčky? Půjčka se splácí každý měsíc formou pravidelných splátek a můžete si vybrat – buď je budete hradit bezhotovostním bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (ty vám Tesco pošle, takže si je nemusíte celé vyplňovat na poště).
Je možné v průběhu splácení úvěru změnit výši měsíční splátky? Možné to je, ale pouze tehdy, pokud si tuto možnost domluvíte už při podpisu smlouvy. Pokud mít tuto variantu ve smlouvě nebudete, další změny splátek už nebudou možné.
Když budu chtít půjčku splatit předčasně, mohu tak učinit, aniž by mi hrozila nějaká pokuta? Ano, půjčku můžete uhradit celou předčasně a to kdykoliv v jejím průběhu – nehrozí vám za to žádné sankce ani penále, úroky zaplatíte pouze za tu dobu, po kterou jste půjčku spláceli.

Časté překlepy

tesco úvěr,tesko půjčka,tesco finanční služby,půjčky tesko podmínky,tescopujcka

Půjčka je určena:

  • Pro plnoleté žadatele, kteří žijí v České republice
  • Pro osoby s trvalým příjmem a vlastním bankovním účtem
  • Pro zájemce o nebankovní úvěr s flexibilní splatností

Půjčka není určena:

  • Pro žadatele o úvěr, kterým ještě nebylo 18 let
  • Pro osoby, kteří nežijí na území ČR nebo zde nemají stálý příjem
  • Pro ty, kteří potřebují jen malou půjčku a krátkou dobou splatnosti
  • Pro ty, kteří nemají bankovní účet vedený na své jméno

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč