Často kladené otázky Supermoney

Supermoney

Recenze Supermoney

 • Rychlá nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 4 999 Kč
 • Doba splatnosti úvěru je 14 nebo 30 dní
 • Snadné vyřízení půjčky přes webové stránky
 • Možnost prodloužení splatnosti úvěru o 10 dní

Často kladené otázky Supermoney

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si u Supermoney mohu půjčit? Minimální výše půjčka je 1 000 Kč, maximum je naopak staveno na 4 999 Kč.
Je pro nové klienty nějaké omezení, nebo mají stejný limit jako stálí zákazníci? Ano, nově zaregistrovaní klienti, kteří si u společnosti Supermoney žádají o svůj první úvěr, mohou většinou získat pouze 1 000 Kč. Po řádném splacení půjčky už se jim limit pochopitelně navýší a i oni si budou moci půjčit až 4 999 Kč.
Na jak dlouhou dobu se dá nastavit splatnost úvěru? Je to velmi jednoduché, jsou zde pouze dvě možnosti – půjčka na 14 nebo půjčka na 30 dní. Výhodou kratší varianty je její nižší cena.
Lze si nechat poslat peníze na účet někoho z příbuzných nebo přátel? Ne, to u této půjčky možné není. Půjčku mohou získat pouze ti lidé, kteří mají svůj vlastní bankovní účet vedený na svoje jméno – na příbuzného či kamaráda si nechat poslat peníze nemůžete.
Proč se musí nejdříve poslat ověřovací poplatek? Dělá se to právě proto, aby se ověřilo, zda má žadatel vlastní účet. Poplatek je jinak spíše symbolický a činí pouze jednu korunu. Jeho jediným účelem je již zmíněná kontrola, že účet je opravdu váš a ne nikoho jiného.
Dá se tato půjčka sjednat i po telefonicky nebo osobně na pobočce? Bohužel ne – jedinou možností, jak půjčku získat, je přes internetové stránky společnosti Supermoney.
Jaká je u půjčky Supermoney výše roční procentní sazby nákladů? Výše RPSN je různá a závisí jak na výši půjčky, tak i na době splatnosti. Např. půjčka na 30 dní v hodnotě 4 999 Kč má roční procentní sazbu nákladů 1 139,7. Naopak půjčka na 14 dní v hodnotě 1 000 Kč má RPSN 15 269,2.
Jak rychle budu mít peníze připsané na svém účtu? To se liší případ od případu. Záleží na tom, ve kterém okamžiku si žádost podáte a pak také na tom, u které banky máte vedený váš pevný účet. Samotný převod ale u velkých bank netrvá déle než 15 minut.
Mohu si v případě problémů nechat splatnost úvěru prodloužit? Určitě můžete – stačí odpovědět na upomínkový mail, zaplatit příslušný poplatek a splatnost půjčky se vám posune o 10 dní.
Proč bych si měl podat žádost o půjčku zrovna u společnosti Supermoney? Plusem této půjčky je hlavně její rychlost, snadnost vyřízení žádosti nebo možnost prodloužení splatnosti až o 10 dní. Navíc úroky jsou docela rozumně nastavené, takže zas tak moc nepřeplatíte. Supermoney je zavedenou a solidní firmou a tak se není čeho bát.

Časté překlepy

Suprmoney, Super money

Půjčka je určena:

 • Těm, kteří už dosáhli věkové hranice 18 let
 • Lidem, kteří potřebují jen malou částku – maximálně do 4 999 Kč
 • Zájemcům o krátkodobý úvěr maximálně na měsíc
 • Žadatelům, kteří mají stálý příjem a vlastní bankovní účet

Půjčka není určena:

 • Všem osobám mladším 18 let
 • Těm, co hledají dlouhodobý úvěr
 • Lidem, kteří nemají svůj bankovní účet
 • Žadatelům bez příjmů, s exekucí nebo v insolvenci

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč