JET Money s.r.o. - SMART půjčka

SMART půjčka

Recenze SMART půjčka

 • Rychlá a bezúčelová nebankovní půjčka
 • Půjčit si můžete do 70 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky 14 a 18 měsíců
 • Snadné vyřízení půjčky po telefonu nebo online

Společnost JET Money s.r.o. - SMART půjčka

Základní informace

Provozovatelem Smart půjčky je česká společnost JET Money s.r.o. se sídlem v Olomouci. Tato firma byla založena roku 2000 a je jedním z mnoha poskytovatelů finančních služeb. Smart půjčka patří mezi nebankovní bezúčelové úvěry a díky poměrně krátké době vyřízení žádosti ji můžeme zařadit mezi rychlé půjčky. Je vhodná nejen pro zaměstnance a podnikatele, ale získat ji mohou i důchodci nebo maminky na mateřské dovolené. Půjčka je hotovostní a v případě jejího schválení vám pracovník firmy peníze přiveze až do domu.

Kontaktní údaje

Společnost JET Money, která Smart půjčku provozuje, má sídlo v Olomouci na adrese Hněvotínská 241/52, 779 00, Olomouc. V případě, že budete chtít tuto firmu kontaktovat, tak kromě klasické pošty můžete samozřejmě využít i rychlejší e-mailové nebo telefonické spojení. Elektronickou poštou lze společnost JET Money kontaktovat na adrese info@smartpujcka.cz a telefonicky můžete využít linku 840 11 11 77, která je v provozu v pracovních dnech od 8.30 do 17 hodin.

Smart půjčka na internetu a sociálních sítích Internetové stránky

Smart půjčky najdete na adrese www.smartpujcka.cz. Jedná se o poměrně jednoduchý web, na kterém není příliš mnoho obsahu a jsou na něm spíše jen základní informace o půjčce a kontakty na jejího provozovatele. Nechybí zde ale odkaz na online žádost, takže zažádat o půjčku si můžete pohodlně přímo z těchto stránek. Na sociálních sítích se Smart půjčka prakticky nevyskytuje – její profily sice nalezneme na Facebooku a na Google+, ale profily nejsou nijak aktualizované a nejsou na nich téměř žádné informace. Kromě oficiálního webu tak bližší informace najdete např. na různých nezávislých portálech, které se zabývají srovnáním a recenzemi půjček.

Práce pro společnost JET Money

Pokud hledáte nové zaměstnání, nebo nejste spokojení s tím současným, můžete pracovat pro poskytovatele Smart půjčky, kterým je společnost JET Money. Ta svoji aktuální nabídku volných pracovních míst zveřejňuje přímo na svých webových stránkách a mezi pracovní pozice, které se na nich objevují, patří např. obchodní zástupce, kontrolní manažer nebo obchodní manažer.

Sídlo společnosti

Adresa: Hněvotínská 241/52, 77900 Olomouc, Nová Ulice

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří chtějí rychlou nebankovní půjčku, u níž nemusí dokládat její účel
 • Lidem, kteří si chtějí půjčku vyřídit z domova
 • Lidem, kterým už bylo 18 a mají trvalý příjem
 • Lidem pobírajícím starobní či invalidní důchod a matkám na mateřské dovolené

Půjčka není určena:

 • Osobám, kterým ještě nebylo 18 let
 • Osobám bez trvalých příjmů (nezaměstnaní atd.)
 • Těm, kteří potřebují půjčit více než 50 000 Kč
 • Těm, kteří potřebují jen malou půjčku do 5 000 Kč s krátkou dobou splatnosti

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč