Často kladené otázky SMART půjčka

SMART půjčka

Recenze SMART půjčka

 • Rychlá a bezúčelová nebankovní půjčka
 • Půjčit si můžete do 70 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky 14 a 18 měsíců
 • Snadné vyřízení půjčky po telefonu nebo online

Často kladené otázky SMART půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoký úvěr mohu u Smart půjčky dostat? Půjčit si můžete od 5 000 Kč až do 70 000 Kč. Přesná částka, která vám může být poskytnuta, ale závisí na vaší bonitě. Pokud by byla příliš nízká, máte možnost vzít si spolužadatele a dostat tak půjčku ve vyšší hodnotě.
Jak dlouhá je u této půjčky doba splatnosti? Délka splácení je u Smart půjčky 14 nebo 18 měsíců. Půjčka se splácí formou pravidelných měsíčních splátek. Jestliže ji budete splácet včas, může vám být nabídnuta i možnost jejího refinancování.
Jakým způsobem si o půjčku mohu požádat? Zažádat o Smart půjčku si můžete dvěma způsoby – online nebo telefonicky. Nemusíte tak nikam chodit a vše si v klidu vyřídíte z pohodlí domova.
Jaké doklady budu k vyřízení mé žádosti potřebovat? Potřebovat budete dva doklady totožnosti – z toho jeden musí být váš občanský průkaz, druhý může být např. rodný list, cestovní pas, průkaz zdravotní pojišťovny nebo řidičský průkaz. V případě, že budete mít spolužadatele, je třeba aby svoje doklady totožnosti předložil i on.
Jakým způsobem dostanu vyplaceny peníze? Peníze dostanete vyplaceny v hotovosti a přiveze vám je obchodní zástupce společnosti Jet Money přímo k vám domů. I proto je třeba, abyste v žádosti uvedli vaši skutečnou adresu na místo, kde bydlíte.
Na jaký účel mohu peníze z této půjčky použít? Můžete je použít na cokoli budete chtít – úvěr je bezúčelový a tak je jen na vás, k jakému účelu peníze využijete. Půjčku tak můžete použít třeba na uhrazení vašich současných dluhů, na nákup vánočních dárků, na studijní pobyt v zahraničí nebo třeba na nové vybavení vaší domácnosti.
Budu k půjčce potřebovat ručitele nebo zástavu? Nic takového potřeba není. Smart půjčka je poskytována bez nutnosti zástavy majetku i bez ručitele, pouze v případě, že zájemce o půjčku má příliš nízkou bonitu, je vyžadován spolužadatel.
Mohu si půjčit, i když už pobírám starobní důchod? Ano, půjčka je vhodná i pro důchodce – půjčit si mohou jak starobní důchodci, tak i lidé pobírající invalidní důchod.
Dostanu půjčku, i když mám záznam v registru dlužníků? Ano, půjčka je poskytována bez nahlížení do registru dlužníků. Rozhodující je skutečnost, zda máte trvalý příjem, ze kterého budete schopen úvěr splácet – záznam v registru není překážkou schválení vaší žádosti.
Jak je to u Smart půjčky s úroky a RPSN? Přesná výše úroků a roční procentní sazby nákladů závisí na tom, kolik peněz si půjčíte a jak máte nastavenou dobu splatnosti půjčky. Úroková sazba a RPSN je zde ale o něco vyšší než např. u bankovních půjček.
Pro jaké oblasti v ČR je Smart půjčka určena? Půjčka je poskytována po celém území České republiky. Společnost Jet Money má své obchodní zástupce ve všech krajích ČR, takže nezáleží na tom, odkud jste, vždy vám bude v případě splnění všech podmínek půjčka poskytnuta.

Časté překlepy

smartpujcka, jet money

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří chtějí rychlou nebankovní půjčku, u níž nemusí dokládat její účel
 • Lidem, kteří si chtějí půjčku vyřídit z domova
 • Lidem, kterým už bylo 18 a mají trvalý příjem
 • Lidem pobírajícím starobní či invalidní důchod a matkám na mateřské dovolené

Půjčka není určena:

 • Osobám, kterým ještě nebylo 18 let
 • Osobám bez trvalých příjmů (nezaměstnaní atd.)
 • Těm, kteří potřebují půjčit více než 50 000 Kč
 • Těm, kteří potřebují jen malou půjčku do 5 000 Kč s krátkou dobou splatnosti

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč