Často kladené otázky Skyloan

Skyloan

Recenze Skyloan

 • Rychlé P2P půjčky provozované společností Lucrum Credit
 • Půjčit si můžete částku od 5 000 Kč až do 250 000 Kč
 • Splácení se dá nastavit na 1 až 60 měsíců

Často kladené otázky Skyloan

Otázka Odpověď
Co musím udělat, abych mohl získat tuto půjčku? Nejdříve si musíte nastavit parametry půjčky na jejím webu, vyplnit formulář a nahrát kopie občanského průkazu a výpisu z účtu. Pak se vám zástupce provozovatele půjčky skyloan ozve ohledně dalšího postupu.
Dá se půjčka skyloan sjednat i jinak, než přes internetové stránky? Ne, P2P půjčky skyloan se sjednávají pouze prostřednictvím webového portálu www.skyloan.cz.
Jaký je u této půjčky její úvěrový rámec? Minimální částka, o kterou si můžete zažádat, je 5 000 Kč, naopak maximum, které lze získat, je 250 000 Kč.
Jak dlouho se dá půjčky skyloan splácet? Maximální doba splatnosti úvěru je 60 měsíců, naopak minimum je jeden měsíc.
Jsou s tímto úvěrem spojeny i nějaké poplatky? Pokud ano, tak jaké? Ano, na webu půjčky skyloan je odkaz na kompletní sazebník poplatků – platí se např. za zpracování žádosti, administraci úvěru nebo za zprostředkování smlouvy, zpoplatněny jsou i některé nadstandardní služby.
Jak dlouho průměrně trvá vyřízení půjčky skyloan? Jedná se o jednu z nejrychlejších P2P půjček, obvykle vyřízení jedné žádosti trvá jeden pracovní den. Záleží ale na více okolnostech, takže např. u vyšších úvěrů se zajištěním můžete čekat trochu déle.
Dříve jsem byl v exekuci, už mám ale vše splaceno. Mám šanci půjčku získat? Ano, pokud už máte exekuci splacenou, určitě taková možnost je. Pokud je ale na vás exekuce stále vedena, pak půjčku skyloan získat nelze.
Musí se platit něco předem, nebo až po poskytnutí úvěru? Předem se nikdy žádné poplatky hradit nemusejí, vždy až poté, co vám bude půjčka schválena a peníze vyplaceny na účet. Nemusíte tak mít strach, že byste uhradili tučný poplatek a pak nic nedostali – půjčka je naprosto bezpečná a transparentní.
Kdo je vlastně poskytovatelem půjček skyloan? Poskytovatelem půjček skyloan jsou různé fyzické osoby. Společnosti Lucrum Credit, která tuto P2P platformu provozuje, je zprostředkovatelem úvěrů a spojuje tak zájemce o půjčku s lidmi, kteří mají zájem o výhodnou investici. To vše prostřednictvím internetových stránek www.skyloan.cz.
Proč bych si měl o půjčku zažádat zrovna přes P2P platformu skyloan? K plusům patří zejména rychlost vyřízení půjčky, dlouhá doba splatnosti nebo možnost půjčit si i poměrně vysoké částky – až do 250 000 Kč. Oproti řadě jiných nebankovních úvěrů můžete získat mnohem lepší úrokovou sazbu.

Časté překlepy

skajloun

Půjčka je určena:

 • Lidem, jimž už bylo alespoň 18 let a mají zájem o úvěr
 • Těm, kteří mají pravidelný a dostatečně vysoký příjem
 • Zájemcům o bezpečný a rychlý úvěr od soukromé osoby
 • Nejen českým občanům, ale i cizincům (ti, jenž nejsou z EU, zde musejí mít trvalý pobyt)

Půjčka není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 18 let nebo jim byla omezena způsobilost k právním úkonům
 • Lidem, jenž právě procházejí exekučním řízením nebo osobním bankrotem
 • Zájemcům, kteří nemají žádné příjmy nebo je nemohou řádně doložit
 • Těm, kteří nemají vlastní bankovní účet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč