Často kladené otázky Simfina

Simfina

Recenze Simfina

 • Nebankovní úvěry až do výše 5 000 000 Kč
 • Za úvěr se musí ručit vhodnou nemovitostí
 • Splácení půjčky si můžete rozložit až na 30 let
 • Úroková sazba půjčky začíná již na 9 %

Často kladené otázky Simfina

Otázka Odpověď
Jak vysoké půjčky společnost Simfina nabízí? Jedná se o dlouhodobé nebankovní úvěry zajištěné nemovitostí, dají se tak získat i hodně vysoké částky – zatímco minimální výše úvěru je 100 000 Kč, maximum, které můžete dostat, je až 5 000 000 Kč.
Jak je to s dobou splatnosti? Jaká je maximální délka půjčky? Dobu splatnosti si můžete domluvit podle potřeby, abyste úvěr zvládali bez problémů splácet. Maximální doba splatnosti je zde nadstandardně dlouhá, splácení úvěru se dá rozložit až na 30 let.
Dá se tento úvěr použít i pro konsolidaci stávajících půjček? Určitě ano, půjčka Simfina je vhodná i pro ty, kteří mají zájem o sloučení svých úvěrů do jednoho velkého. Jako konsolidační půjčka je Simfina skvělou a bezpečnou alternativou vůči nabídkám jiných konkurenčních úvěrových společností.
Jaké úrokové sazby si Simfina účtuje? Konkrétní úroková sazba vždy závisí na více faktorech a u jednotlivých klientů se tak liší – např. na základě jejich bonity a dalších faktorů. Nejnižší úrok ale začíná už na pouhých 9 %, což je na nebankovní úvěr velmi slušná nabídka.
Mohu si vzít půjčku i když nemám žádnou nemovitost? Bohužel ne, tato nabídka je vyhrazena pouze pro ty, kteří mají svoji nemovitost a poskytnou ji jako ručení. Bez nemovitosti vám společnost Simfina úvěr nemůže poskytnout.
Je potřeba mít k získání půjčky nějakého ručitele? Rozhodně ne, ručí se pouze vhodnou nemovitostí, žádného ručitele (jako fyzickou osobu) určitě potřebovat nebudete.
Mohu tuto půjčku využít za účelem odvrácení exekuce? Ano, i toto je jeden z vhodných účelů, pro které se dá půjčka Simfina využít. Pokud vám hrozí nebezpečí exekuce a máte strach, že přijdete o váš majetek, určitě na nic nečekejte a začněte tuto situaci řešit. Zkušení pracovníci společnosti Simfina vám pomohou najít vhodné řešení.
Jak se na tuto firmu mohu se žádostí o půjčku obrátit? Můžete využít buď telefonický kontakt na čísle 274 771 884 a nebo napsat mailovou zprávu na adresu info@simfina.cz.
Nabízí Simfina i nějaké jiné úvěrové produkty?Chtěl bych spíše malou a krátkodobou půjčku. Ano, kromě půjčky Simfina, které se věnuje tato recenze, nabízí společnost Simfina ještě jeden zajímavý úvěrový produkt. Ten se jmenuje Simple půjčka a jedná se o klasickou rychlou SMS půjčku před výplatou – s úvěrovým rámcem do 10 000 Kč a se splatností do 30 dnů.
Proč bych si měl požádat o úvěr zrovna u společnosti Simfina? Pokud potřebujete půjčit více než 100 000 Kč a zároveň můžete ručit nemovitostí, můžete zde získat velmi výhodnou úrokovou sazbu. Navíc vám zde nehrozí žádné nebezpečí podvodu a pracovníci firmy jsou nesmírně ochotní a pomohou vám vše vyřídit. Simfina a.s. patří mezi spolehlivé a solidní úvěrové společnosti, takže její volby zaručeně nebudete litovat.

Časté překlepy

simfyna

Půjčka je určena:

 • Pro občany ČR, kterým už bylo alespoň 18 let
 • Pro majitele nemovitosti, kteří jsou ochotni ji poskytnout jako ručení
 • Pro ty, kteří potřebují vyšší úvěr a nemohou si půjčit v bance
 • Pro ty, jenž hledají půjčku s velmi dlouhou splatností

Půjčka není určena:

 • Pro nikoho, komu ještě nebylo 18 let
 • Pro zájemce, kteří nemají české občanství
 • Pro ty, jenž nemohou za půjčku ručit žádnou nemovitostí
 • Pro zájemce o malou a krátkodobou půjčku do výplaty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč