Často kladené otázky SIM půjčka

SIM půjčka

Recenze SIM

 • První půjčka max. 10 000 Kč
 • Půjčku je nutno splatit do 30 dnů
 • Půjčka je vhodná i pro studenty nebo matky na mateřské
 • Nemusíte mít bankovní účet, peníze si můžete nechat poslat složenkou

Často kladené otázky SIM půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry SIM půjčka nabízí? SIM půjčka poskytuje krátkodobé nebankovní úvěry od 2 000 Kč až do 20 000 Kč, pro nové klienty je maximální půjčka 10 000 Kč.
Jak je to u SIM půjčky s dobou splatnosti? Dobu splatnosti si můžete vybrat od 7 do 30 dnů. Čím je doba splatnosti půjčky delší, tím vyšší poplatek budete muset uhradit.
Jakou formou si o půjčku mohu požádat? O půjčku si můžete zažádat online na webových stránkách www.simpujcka.cz nebo telefonicky na čísle 226 256 010.
Jakým způsobem mi budou peníze vyplaceny? Velkou výhodou SIM půjčky je to, že způsob výplaty peněz si můžete sami určit – kromě bezhotovostního bankovního převodu je možné si peníze nechat poslat i poštovní poukázkou. Bankovní převod je rychlejší, platba složenkou trvá cca dva až tři dny.
Jak se SIM půjčka splácí? SIM půjčka se stejně jako ostatní krátkodobé úvěry splácí formou jednorázové splátky a i zde máte na výběr – buď bankovním převodem, vložením hotovosti na účet v bance nebo poštovní poukázkou.
Když nezvládnu půjčku splatit včas, mohu si ji případně prodloužit? Ano, půjčku si můžete za poplatek prodloužit o 15 dní a navíc tuto možnost máte hned 3x – dohromady lze tedy jednu půjčku prodloužit až o 45 dní. Prodloužení můžete provést buď přes internetový formulář nebo pomocí SMS zprávy.
Bude mi žádost o půjčku schválena, i když je mi teprve 18 a jsem student? Ano, půjčku můžete klidně dostat i v tomto případě. Minimálně věková hranice je 18 let a půjčky jsou běžně poskytovány i studentům.
Mohu si o půjčku požádat, i když jsem v současné době na mateřské dovolené? Můžete – i v případě, že jste na mateřské, není to důvod aby vám úvěr nemohl být poskytnut.
Funguje SIM půjčka pouze na internetu, nebo má i kamenné pobočky? Pokud chcete, můžete navštívit i některou z poboček SIM půjčky. Jejich seznam najdete na internetových stránkách www.simpujcka.cz. V současné době jsou pobočky této společnosti téměř ve všech krajích České republiky.
Proč bych si měl vzít zrovna SIM půjčku? Výhod SIM půjčky je spousta, ale pro mnoho lidí může být rozhodující např. fakt, že si peníze mohou nechat poslat složenkou. Dalším plusem je to, že půjčka je poskytována i studentům, maminkám na mateřské a jiným skupinám obyvatel, které by jinde s žádostí o úvěr neuspěli. Předností SIM půjčky je také její snadné online vyřízení nebo rychlá výplata peněz.

Časté překlepy

sym půjčka

Půjčka je určena:

 • Lidem ve věku od 18 do 65 let, kteří mají české občanství
 • Lidem, kteří potřebují jen malou půjčku do 10 000 Kč
 • Lidem, kterým vyhovuje krátká doba splatnosti úvěru

Půjčka není určena:

 • Osobám, kterým ještě nebylo 18 nebo už je jim více než 65 let
 • Osobám, které potřebují půjčit opakovaně více než 10 000 Kč
 • Osobám, které chtějí půjčku s delší dobou splatnosti
 • Osobám, které už mají u SIM půjčky nesplacený dluh

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč