SIM půjčka

SIM půjčka

Recenze SIM

 • První půjčka max. 10 000 Kč
 • Půjčku je nutno splatit do 30 dnů
 • Půjčka je vhodná i pro studenty nebo matky na mateřské
 • Nemusíte mít bankovní účet, peníze si můžete nechat poslat složenkou

SIM recenze

Tabulka splátek SIM půjčka

Výše půjčky Doba splatnosti Poplatek Celkem včetně úroku
2 000 Kč 21 dní 412 Kč 2425 Kč
3 000 Kč 21 dní 617 Kč 3636 Kč
4 000 Kč 21 dní 823 Kč 4848 Kč
6 000 Kč 30 dní 1764 Kč 7818 Kč
8 000 Kč 30 dní 2352 Kč 10424 Kč
10 000 Kč 30 dní 2940 Kč 13030 Kč

Reprezentativní příklad

Půjčka ve výši 7 000 Kč na 20 dní: Roční úroková sazba 10,95 %, RPSN 2772,48 %, výše splátky 8 414 Kč. Jednorázová četnost splátky. Celková částka z zaplacení je 8 414 Kč.

Na co se půjčka hodí?

 • Když vám chybí pár dní do výplaty a jste bez peněz
 • Když musíte rychle zaplatit nějakou složenku
 • Když si chcete hned něco koupit a nemáte dostatek peněz
 • Když chcete někomu koupit dárek a potřebujete rychlou půjčku

Podrobné informace

Online žádost o SIM půjčku

SIM půjčka patří mezi rychlé a krátkodobé typy úvěrů a tak pro její sjednání nemusíte nikam jezdit – vše si vyřídíte v klidu z pohodlí vašeho domova. Pokud tedy máte o tuto půjčku zájem, nejdříve si otevřete webové stránky na adrese www.simpujcka.cz. Hned na úvodní stránce webu uvidíte kalkulačku půjček. Na ní si naklikáte částku, kterou si chcete půjčit (minimum je 2 000 Kč, maximum pak 20 000 Kč, pro nové klienty je maximální částka 10 000 Kč) a na posuvníku si nastavíte požadovanou dobu splatnosti (tedy termín do kterého musíte půjčku i s poplatkem uhradit). Zároveň se vám zobrazí přesné informace o tom, jaký bude k půjčce naúčtován poplatek, výše roční procentní sazby nákladů a roční úvěrová sazba. Jakmile budete mít parametry půjčky nastaveny, klikněte na odkaz Požádat o půjčku a dostáváte se krok číslo 2. Tím je vyplnění krátkého registračního formuláře. Do něj zapíšete základní osobní údaje, kterými jsou v tomto případě vaše jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu, číslo mobilního telefonu, e-mailovou adresu a adresu vašeho bydliště. Na závěr si ještě vyberete, jestli chcete fakturu poslat poštou nebo e-mailem a odškrtnete souhlas s obchodními podmínkami půjčky a s řešením případných sporů (oba dokumenty máte hned napravo vedle formuláře). Pak už jen kliknete na tlačítko Požádat o půjčku a tím bude vaše žádost odeslána.

Schválení půjčky a výplata peněz

Po odeslání žádosti vám v nejbližší možné době přijde esemeskou oznámení, jestli vám úvěr byl schválen či zamítnut. V případě schválení vám pak budou peníze poslány buď na bankovní účet nebo poštovní poukázkou. U platby poukázkou musíte počítat s dobou převodu přibližně dva až tři pracovní dny, platba bankovním převodem je rychlejší. Pokud máte svůj běžný účet u Raiffeisenbank, Československé obchodní banky, GE Money Bank nebo České spořitelny, proběhne převod ještě ten samý den, u ostatních bank to obvykle trvá jeden až dva dny.

Telefonická žádost o SIM půjčku

Alternativou k online sjednání půjčky je telefonická žádost. Pokud si chcete o SIM půjčku požádat po telefonu, zavolejte na číslo 226 256 010 a váš požadavek s vámi vyřídí operátor.

Prodloužení SIM půjčky

U krátkodobých nebankovních půjček je celkem běžnou záležitostí, že klienti, kteří nezvládnou úvěr splatit včas, si jej mohou prodloužit. Stejnou možnost svým zákazníkům umožňuje i SIM půjčka – u ní si úvěr můžete prodloužit dokonce až třikrát a to vždy o 15 dní. Jednu půjčku tak můžete mít prodlouženou maximálně o 45 dní. Prodloužení se provádí buď online pomocí formuláře na internetových stránkách SIM půjčky, nebo prostřednictvím SMS zprávy. Za každé prodloužení půjčky je účtován poplatek, jehož výše závisí na tom, kolik jste si půjčili – např. u půjčky 2 000 Kč je poplatek za prodloužení splatnosti stanoven na 400 Kč, u půjčky v hodnotě 12 000 Kč už poplatek činí 1 800 Kč.

Poplatky za půjčku a RPSN

Za každou poskytnutou SIM půjčku je samozřejmě třeba uhradit i příslušný poplatek. Ty jsou pevně dané a jejich kompletní tabulku najdete na webových stránkách www.simpujcka.cz. V tabulce jsou přehledně uvedeny všechny možné částky a doby splatnosti a u každé je přesná výše poplatku a roční procentní sazby nákladů. V dokumentu nechybí ani tabulka poplatků za prodloužení splatnosti půjčky a tabulka smluvních pokut (ty se pohybují od 250 Kč až po 1 000 Kč, podle velikosti půjčky).

Půjčka je určena:

 • Lidem ve věku od 18 do 65 let, kteří mají české občanství
 • Lidem, kteří potřebují jen malou půjčku do 10 000 Kč
 • Lidem, kterým vyhovuje krátká doba splatnosti úvěru

Půjčka není určena:

 • Osobám, kterým ještě nebylo 18 nebo už je jim více než 65 let
 • Osobám, které potřebují půjčit opakovaně více než 10 000 Kč
 • Osobám, které chtějí půjčku s delší dobou splatnosti
 • Osobám, které už mají u SIM půjčky nesplacený dluh

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč