Často kladené otázky Rychlá půjčka 24

Rychlá půjčka 24

Recenze Rychlá půjčka 24

 • Rychlé nebankovní úvěry od 500 Kč do 10 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je od 5 do 45 dní
 • Pro nové klienty je první půjčka maximálně 3 500 Kč na 30 dní
 • Není nutné mít vlastní účet, podmínkou je ale dispoziční právo k účtu třetí osoby

Často kladené otázky Rychlá půjčka 24

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry Rychlá půjčka 24 poskytuje? Rychlá půjčka 24 nabízí nebankovní půjčky už od 500 Kč a až do výše 10 000 Kč. Maximální výše u každého klienta ale závisí na tom, o kolikátou půjčku se jedná – při druhé žádosti je maximum 5 000 Kč, při třetí 7 500 Kč a od čtvrtého úvěru už je to zmíněných 10 000 Kč.
Jak dlouhá je doba splatnosti této půjčky? Minimální doba je 5 dní, maximální naopak 45 dní – opět ale záleží na tom, o kolikátou vaši půjčku se jedná, 45denní lhůta je až od třetího úvěru.
Jaké jsou podmínky u první půjčky pro nové klienty? Půjčujete-li si u Rychlé půjčky 24 poprvé, můžete dostat maximálně 3 500 Kč s tím, že splatit je musíte nejpozději do 30 dnů.
Musím mít vlastní bankovní účet, abych mohla úvěr získat? Vlastní účet mít nemusíte, může jít klidně o bankovní účet někoho jiného. Co je ale podstatné – dotyčný vám k účtu musí dát dispoziční právo, jinak tento převod nebude možný.
Je možné půjčku vyplatit v hotovosti, případně poštovní poukázkou? Bohužel ne, jediný možný způsoby výplaty úvěru je bezhotovostní bankovní převod.
Dá se v případě potřeby úvěr prodloužit? Pokud ano, na jak dlouho? Ano, vaší půjčku si můžete nechat prodloužit a to buď o 10, 20 nebo 30 dní. Na úvěrové kalkulačce na webu Rychlé půjčky 24 uvidíte všechny poplatky, takže předem víte, kolik byste případně museli zaplatit.
Proč se musí nejdříve uhradit registrační poplatek? Je to z důvodu ověření bankovního účtu – úvěrová společnost se potřebuje ujistit, že účet je skutečně váš, nebo k němu máte dispoziční právo. Jedná se ale pouze o symbolickou jednu korunu, takže nemáte co ztratit. Registrační poplatek je navíc zcela běžnou záležitostí a setkat se s ním můžete i u celé řady dalších nebankovních společností.
Jak zjistím výši roční procentní sazby nákladů u mnou zvolené půjčky? Velmi snadno – hned na úvodním stránce webu Rychlé půjčky 24 je jednoduchá úvěrová kalkulačka. Na ní si nastavíte požadovanou výši a splatnost půjčky a okamžitě se vám ukáže přesná výše RPSN.
Když budu mít ručitele, nebo dám něco do zástavy, mohu získat i vyšší úvěr než 10 000 Kč? Bohužel ne, maximum je pouze 10 000 Kč, navíc ručení není u této půjčky nikdy potřeba.
Proč bych si měl ze všech nebankovních úvěrů vybrat zrovna Rychlou půjčku 24? K výhodám tohoto úvěrového produktu patří např. věrnostní program pro stálé klienty, možnost nechat si poslat peníze i na účet jiné blízké osoby, delší doba splatnosti než u většiny konkurenčních půjček nebo snadné a pohodlné sjednání prostřednictvím internetu. Rychlá půjčka 24 je úvěr, na který se můžete vždy spolehnout.

Časté překlepy

rychlapujcka24

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, majícím stálý příjem
 • Lidem, kteří trvale žijí v Česku a nemají neuhrazené dluhy
 • Těm, co potřebují půjčit jen menší částku na kratší dobu
 • Zájemcům o malý úvěr, kteří nemohou získat půjčku od banky

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří ještě nedosáhli 18 let věku
 • Zájemcům o úvěr, jenž mají trvalý pobyt v zahraničí
 • Lidem, kteří potřebují půjčit více než 10 000 Kč
 • Těm, co potřebují půjčku s dlouhodobou splatností

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč