Často kladené otázky Rychlá půjčka 24

Rychlá půjčka 24

Recenze Rychlá půjčka 24

 • Rychlé nebankovní úvěry od 1 000 Kč do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je od 5 do 45 dní
 • Pro nové klienty je první půjčka maximálně 7 000 Kč na 45 dní
 • Není nutné mít vlastní účet, podmínkou je ale dispoziční právo k účtu třetí osoby

Často kladené otázky Rychlá půjčka 24

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry Rychlá půjčka 24 poskytuje? Rychlá půjčka 24 nabízí nebankovní půjčky už od 1 000 Kč a až do výše 20 000 Kč. Maximální výše první půjčky je ale jen 10 000 Kč
Jak dlouhá je doba splatnosti této půjčky? Minimální doba je 5 dní, maximální naopak 45 dní.
Jaké jsou podmínky u první půjčky pro nové klienty? Půjčujete-li si u Rychlé půjčky 24 poprvé, můžete dostat maximálně 10 000 Kč s tím, že splatit je musíte nejpozději do 45 dnů.
Musím mít vlastní bankovní účet, abych mohla úvěr získat? Vlastní účet mít nemusíte, může jít klidně o bankovní účet někoho jiného. Co je ale podstatné – dotyčný vám k účtu musí dát dispoziční právo, jinak tento převod nebude možný.
Je možné půjčku vyplatit v hotovosti, případně poštovní poukázkou? Bohužel ne, jediný možný způsoby výplaty úvěru je bezhotovostní bankovní převod.
Dá se v případě potřeby úvěr prodloužit? Pokud ano, na jak dlouho? Ano, vaší půjčku si můžete nechat prodloužit o 30 dní. Na úvěrové kalkulačce na webu Rychlé půjčky 24 uvidíte všechny poplatky, takže předem víte, kolik byste případně museli zaplatit.
Proč se musí nejdříve uhradit registrační poplatek? Je to z důvodu ověření bankovního účtu – úvěrová společnost se potřebuje ujistit, že účet je skutečně váš, nebo k němu máte dispoziční právo. Jedná se ale pouze o symbolickou jednu korunu, takže nemáte co ztratit. Registrační poplatek je navíc zcela běžnou záležitostí a setkat se s ním můžete i u celé řady dalších nebankovních společností.
Jak zjistím výši roční procentní sazby nákladů u mnou zvolené půjčky? Velmi snadno – hned na úvodním stránce webu Rychlé půjčky 24 je jednoduchá úvěrová kalkulačka. Na ní si nastavíte požadovanou výši a splatnost půjčky a okamžitě se vám ukáže přesná výše RPSN.
Když budu mít ručitele, nebo dám něco do zástavy, mohu získat i vyšší úvěr než 20 000 Kč? Bohužel ne, maximum je pouze 20 000 Kč, navíc ručení není u této půjčky nikdy potřeba.
Proč bych si měl ze všech nebankovních úvěrů vybrat zrovna Rychlou půjčku 24? K výhodám tohoto úvěrového produktu patří např. věrnostní program pro stálé klienty, možnost nechat si poslat peníze i na účet jiné blízké osoby, delší doba splatnosti než u většiny konkurenčních půjček nebo snadné a pohodlné sjednání prostřednictvím internetu. Rychlá půjčka 24 je úvěr, na který se můžete vždy spolehnout.

Časté překlepy

rychlapujcka24

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, majícím stálý příjem
 • Lidem, kteří trvale žijí v Česku a nemají neuhrazené dluhy
 • Těm, co potřebují půjčit jen menší částku na kratší dobu
 • Zájemcům o malý úvěr, kteří nemohou získat půjčku od banky

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří ještě nedosáhli 18 let věku
 • Zájemcům o úvěr, jenž mají trvalý pobyt v zahraničí
 • Lidem, kteří potřebují půjčit více než 20 000 Kč
 • Těm, co potřebují půjčku s dlouhodobou splatností
 • Poplatek 300 Kč za zpracování žádosti o půjčku

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč