Často kladené otázky ReRum půjčka

ReRum půjčka

Recenze ReRum

 • Nebankovní půjčka od 500 Kč do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti je 30 dní, lze si ji prodloužit
 • Nepotřebujete ručitele

Často kladené otázky ReRum půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoké půjčky společnost ReRum poskytuje? ReRum nabízí rychlé nebankovní půjčky od 500 Kč až do 20 000 Kč. Přesnou výši půjčky a dobu splácení si můžete snadno nastavit online na jejích webových stránkách.
Kolik si mohu půjčit napoprvé a za jakých podmínek? Pro nové klienty je první půjčka maximálně do 5 000 Kč, výhodou ale je, že ji můžete získat úplně zdarma, bez poplatků a úroků – stačí ji jen splatit včas, v řádném termínu.
Jaká je minimální a maximální doba splatnosti úvěru? Minimum je 7 dní, naopak maximální standardní doba splatnosti je 30 dní.
Je možné si půjčku prodloužit? Pokud ano, jaké jsou za to poplatky? Určitě ano, úvěr si lze prodloužit buď o 7, 14 nebo o 30 dní. Poplatky najdete v úvěrové kalkulačce na webových stránkách půjčky ReRum, kde se vám po nastavení parametrů půjčky ihned zobrazí i přesná výše poplatků za případné prodloužení splatnosti.
Mohu si peníze nechat poslat poukázkou nebo nechat vyplatit v hotovosti? Bohužel ne, jediným možným způsobem vyplacení půjčky je bezhotovostní bankovní převod. Bez bankovního účtu tak úvěr získat nemůžete.
Mám sice dostatečný příjem, ale mám exekuci na majetek. Mohu půjčku získat? Ne, s exekucí nebo insolvencí vám žádost nemůže být schválena.
Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat? Dokumenty nebudete potřebovat k vyřízení půjčky žádné, z dokladů je třeba pouze platný občanský průkaz (do žádosti musíte uvést jeho číslo).
Jak dlouho trvá, než mi budou peníze vyplaceny? Po vyplnění žádosti a uhrazení ověřovacího poplatku proběhne obratem rozhodnutí o schválení půjčky, peníze jsou pak odeslány do 15 minut. To, kdy se objeví peníze na vašem účtu, pak závisí na dvou faktorech – jednak schvalování probíhá pouze ve všední dny od 9.00 do 18.00, dále pak pak hraje roli banka – společnost ReRum má účet u Komerční banky, České spořitelny, Fio banky, ČSOB a Raiffeisenbank. U nich je výplata velmi rychlá, pokud ale máte účet jinde, je možné že bude převod trvat trochu déle.
Proč musím nejdříve provést verifikační platbu? Verifikační platba činí pouze symbolickou jednu korunu a jediným jejím účelem je ověření vašeho bankovního účtu. Bez platného bankovního účtu totiž úvěr získat nelze.
Proč bych si měl ze všech nebankovních půjček vybrat zrovna úvěr od společnosti ReRum? K hlavním přednostem této půjčky patří především její rychlost, snadnost vyřízení a také první půjčka zdarma, kde při splacení do 30 dní neplatíte žádný úrok ani poplatek. Půjčka ReRum je vhodnou alternativou pro všechny zájemce od 25 do 65 let, kteří chtějí rychlou, pohodlnou a dostupnou nebankovní půjčku s férovými podmínkami.

Časté překlepy

re rum

Půjčka je určena:

 • Lidem ve věku od 25 do 65 let, kteří mají trvalý pobyt na území ČR
 • Občanům České republiky s bankovním účtem a stálým příjmem
 • Lidem, kteří potřebují malou, rychlou a snadno dostupnou půjčku
 • Těm, co nechtějí platit zbytečné poplatky (první půjčka do 5 000 Kč je zcela zdarma)

Půjčka není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 25 let nebo je jim naopak více než 65 let
 • Cizincům a lidem s trvalým pobytem mimo území ČR
 • Lidem, kteří nemají bankovní účet a mohou si půjčit pouze v hotovosti nebo přes poštu
 • Těm, co procházejí exekucí či insolvencí nebo lidem, co dluží jiné úvěrové společnosti

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč