Equa bank a.s. - RePůjčka Equa bank

RePůjčka Equa bank

Recenze RePůjčka Equa bank

  • Garance nejnižší splátky + odměna 2000 Kč
  • Žádný poplatek za sjednání
  • Rychlé vyřízení půjčky, vysoká šance na schválení

Žádost o půjčku

Společnost Equa bank a.s. - RePůjčka Equa bank

Equa bank je mezi klienty velmi často vyhledávanou bankovní institucí, které na českém trhu působí již řadu let. Její bankovní produkty jsou notoricky známé i mimo okruh klientely společnosti, především díky masivní reklamní kampani. Právě produkt RePůjčka patří mezi nejoblíbenější z portfolia této banky. Equa bank působí v ČR už od roku 1994, v minulosti zde ale působila pod názvy IC Banka a Banco popolare. Současný název má Equa bank teprve od roku 2011, kdy došlo k převodu na novou společnost. Jedná se sice o menší banku, její spektrum produktů je ale docela široké – nabízí běžné účty, platební karty, internetové bankovnictví, půjčky, hypotéky, spoření a pojištění. Síť poboček Equa bank se neustále rozšiřuje, aktuálně má již více než 40 obchodních míst a stále vznikají nová.

Kontaktní údaje

Pro veškeré dotazy slouží u Equa bank klientské centrum na čísle 222 010 222, na které se dovoláte 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin, můžete také použít adresu klientske.centrum@equabank.cz. Další alternativou, jako banku oslovit, je kontaktní formulář na jejích webových stránkách – stačí jen vyplnit jméno, příjmení a telefonní číslo a vybrat si, z které pobočky vás mají kontaktovat. Sídlo banky se nachází na adrese Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8.

Equa bank na internetu a sociálních sítích

Equa bank je moderní bankovní institucí a tak i její internetová prezentace je velmi zdařilá. Na webové stránky se můžete podívat na www.equabank.cz, po grafické i obsahové stránce jde rozhodně o jeden z nejlepších bankovních portálů v ČR. Jako moderní banka samozřejmě Equa bank nezapomíná ani na sociální sítě – její profily můžete sledovat na Facebooku, Twitteru, Gooogle+, YouTube a LinkedIn.

Sídlo společnosti

Adresa: Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8

Půjčka je určena:

  • Těm, kteří potřebují splácet méně po stejnou dobu
  • Zaměstnancům nebo podnikatelům starším 18 let

Půjčka není určena:

  • Všem zájemcům, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
  • Lidem, kteří jsou nezaměstnaní, nebo nemají stálý a doložitelný příjem
  • Cizincům, kteří nemají povolení k trvalému pobytu na území České republiky