Často kladené otázky Quatro půjčky

Quatro půjčky

Recenze Quatro půjčky

 • Výhodný úvěr ve výši od 18 000 Kč až do 600 000 Kč
 • Dobu splácení této půjčky si lze rozložit až na 10 let
 • Velmi nízké úrokové sazby, které začínají již na 5,9 % ročně

Často kladené otázky Quatro půjčky

Otázka Odpověď
Kde si mohu o Quatro půjčku požádat? V případě, že vás možnost refinancování prostřednictvím Quatro půjček zaujala a máte o ni zájem, případně potřebujete více informací, kontaktujte poskytovatele buď telefonicky na čísle 810 888 999 nebo napište mail na info-uver@cfh.cz.
Jaké má toto refinancování úvěrový rámec? Minimální částka je zde 18 000 Kč, naopak maximum je stanoveno na 600 000 Kč.
Na jak dlouho si klient může rozložit splácení této půjčky? Maximální délka splatnosti úvěru je omezená na 120 měsíců (10 let).
Jaké druhy půjček se do tohoto refinancování dají zahrnout? Do jediného velkého úvěru si můžete nechat sloučit hned několik druhů úvěrových produktů. Kromě běžných spotřebitelských půjček si můžete sjednotit i vaše kreditní karty nebo různé nákupy na splátky.
Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení úvěru potřebovat? Konkrétní požadavky vám sdělí pracovník úvěrové společnosti, určitě ale budete k vyřízení žádosti potřebovat platný občanský průkaz a potvrzení o vašich příjmech. Na webových stránkách Quatro půjček jsou k dispozici formuláře potvrzení o výši v příjmu v češtině, angličtině a němčině.
Jakým způsobem se Quatro půjčky splácejí? Půjčka se splácí klasicky bezhotovostním bankovním převodem na účet poskytovatele, frekvence pravidelných splátek je měsíční – vždy ke stejnému dni v měsíci musíte uhradit měsíční splátku.
Mohu půjčku získat, i když jsem momentálně nezaměstnaný? Bohužel ne, abyste mohli nový úvěr získat, musíte prokázat, že jste schopni jej včas a řádně splácet. Nezaměstnaní lidé získat Quatro půjčky nemohou.
Nabízí provozovatel Quatro půjček i nějaké jiné finanční produkty? Ano, společnost Consumer Finance Holding poskytuje také několik druhů platebních karet (např. kreditní, tankovací nebo nákupní) a nabízí také financování nákupů na splátky pod obchodním názvem Quatro splátky. Více informací naleznete na jejich stránkách www.cfh.cz.
Je tato půjčka opravdu bezpečná? Ano, nemusíte mít vůbec obavy, firma Consumer Finance Holding je dceřinou společností VÚB banky a součástí mezinárodní bankovní skupiny Intesa Sanpaolo. Žádné nebezpečí podvodu zde není.
Proč bych si měl pro refinancování svých úvěrů vybrat zrovna Quatro půjčky? Velkou výhodou refinancování úvěrových produktů přes Quatro půjčky jsou zejména nízké úrokové sazby, začínající už na 5,9 %, dále pak rychlá výplata peněz na účet, možnost získat další neúčelovou půjčku navíc a v neposlední řadě také jistota seriózního jednání.

Časté překlepy

Kvatro půjčky

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří si chtějí výhodně refinancovat svoje stávající úvěry
 • Zájemcům o sloučení půjček, kreditek a nákupů na splátky do jednoho úvěru
 • Těm, kteří chtějí ušetřit na svých měsíčních splátkách
 • Žadatelům, kteří mají stálý a doložitelný měsíční příjem

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří nemohou doložit své příjmy
 • Lidem, kteří procházejí insolvenčním řízením
 • Zájemcům o malou, rychlou půjčku do výplaty
 • Žadatelům s příliš nízkým příjmem, kteří by úvěr nebyli schopni splácet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč