Často kladené otázky Půjčkomat

Půjčkomat

Recenze Půjčkomat

 • Nebankovní půjčka až do 20 000 Kč
 • Rychlé schválení i převod peněz
 • Provozní doba i o víkendech
 • Velmi nízký úrok
 • Unikátní věrnostní program

Často kladené otázky Půjčkomat

Otázka Odpověď
Kolik si mohu půjčit? Suma, kterou si můžete vypůjčit, závisí na tom, pokolikáté si úvěr od Půjčkomatu berete. V případě vaší první žádosti je maximum stanoveno ve výši 10 000 Kč, druhá půjčka může být až 12 000 Kč, od čtvrté půjčky je maximální limit 15 000 Kč, od páté 17 000, od sedmé půjčky 18 000 a konečně devátá a každá další půjčka už může činit až 20 000 Kč. Co se týká minimální výše úvěru, tak ta je ve všech případech stejná a sice 500 Kč.
Jak je to u Půjčkomatu s dobou splatnosti? Doba splatnosti, do které je půjčku třeba celou uhradit se pohybuje mezi pěti až 31 dny. Její přesné nastavení ale záleží na vás – čím bude kratší, tím méně peněz vás bude celkově půjčka stát.
Mohu si půjčit i když jsem v důchodě? Ano, můžete. Ať už pobíráte starobní, invalidní, nebo kterýkoliv jiný důchod, úvěr od Půjčkomatu můžete dostat. Potvrzení o příjmech není vyžadováno, důležité je abyste neměl nesplacené dluhy u jiné instituce.
Je Půjčkomat vhodný i pro studenty? Ano, půjčky jsou běžně poskytovány i studentům. Úvěry od Půjčkomatu jsou vhodné i pro žadatele s nižšími příjmy, často si je tak berou např. studenti vysokých škol atd.
Jakým způsobem se úvěr splácí? Půjčky se splácí vždy jednorázově prostřednictvím bezhotovostního bankovního převodu. Alternativou je pak úhrada na poště, ale nejlépe vkladem na účet (platba složenkou sice je možná, ale nedoporučuje se).
Jak dlouho budu čekat na rozhodnutí o tom, jestli půjčku dostanu? Schvalování žádostí je velmi rychlé a to i díky tomu, že probíhá nejen ve všední dny, ale i o víkendech a státních svátcích. Rozhodnutí o vaší žádosti byste tak měli dostat v co nejkratší době.
V případě schválení mojí žádosti – kdy budu mít peníze na účtě? Jakmile je žádost o půjčku schválena, k odeslání peněz na vás bankovní účet dochází do deseti minut. U vyšších půjček nad 4 900 Kč je ale třeba nejdříve poslat podepsanou smlouvu.
Jak je to s poplatky za půjčku? Nejsou příliš vysoké? Samotné poplatky za půjčku nijak vysoké nejsou a neliší se zásadním způsobem od ostatních nebankovních společnosti. Úvěr se ale výrazně prodraží v případě prodlužování půjčky – za to se účtují další poplatky a spolu s nimi už je půjčka poměrně drahá.
Co když nebudu moct půjčku splatit včas? V takovém případě si úvěr můžete prodloužit, dokonce i po datu splatnosti. Je ale třeba počítat s poplatky za prodloužení. V každém případě je ale nutné – pokud nebudete moci půjčku včas splatit – Půjčkomat.cz kontaktovat a domluvit se na dalším postupu.
Mohu si vzít novou půjčku ještě před splacením té stávající? Ne, to možné není. Další půjčku si samozřejmě budete moci vzít, ale teprve až po řádném splacení té stávající. Mít více úvěrů naráz ale není povoleno.
Umožňuje Půjčkomat.cz i vytvoření splátkového kalendáře? Ano, Půjčkomat jako jedna z mála nebankovních společností nabízí svým klientům v případě potřeby i možnost vytvoření splátkového kalendáře. O ten je možné požádat přímo z Vašeho online účtu na Půjčkomatu a to v momentě, kdy jste sedm dní po splatnosti úvěru.
Proč bych si měl půjčit zrovna od Půjčkomatu? V čem je lepší než ostatní? Půjčkomat.cz je lepší než ostatní v mnoha ohledech. Mezi jeho největší přednosti patří např. provozní doba, která není jen ve všedních dnech, ale i o svátcích a víkendech. Dalším plusem je velmi kvalitní věrnostní program, poměrně vysoký limit maximální půjčky (až 20 000 Kč) nebo možnost splátkového kalendáře.

Časté překlepy

puckomat, pujcko mat

Půjčka je určena:

 • Žadatele, pro které je důležitá rychlost vyřízení půjčky
 • Žadatele cizí národnosti, kteří ale mají české občanství
 • Důchodce, studenty nebo maminky na mateřské dovolené
 • Ty, kteří si chtějí půjčku vyřídit online z pohodlí svého domova

Půjčka není určena:

 • Osoby mladší 18 let nebo osoby které nemají české občanství
 • Žadatele, kteří potřebují napoprvé půjčit více než 4 900 Kč
 • Žadatele, kteří jsou v prodlení se splácením dluhu u jiné finanční instituce
 • Žadatele, kteří mají zájem o dlouhodobé půjčky na delší dobu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč