Často kladené otázky Půjčka Plus

Půjčka Plus

Recenze Půjčka Plus

 • Rychlé půjčky od 500 Kč až do 4 500 Kč
 • Doba splatnosti půjčky do 30 dní
 • O půjčku si můžete požádat online
 • Přehledné a férové podmínky, rychlé vyřízení žádosti

Často kladené otázky Půjčka Plus

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si mohu půjčit? Minimální částka, kterou si můžete půjčit, je 500 Kč, maximum je nastaveno na 4 500 Kč. Konkrétní částku si můžete vybrat s přesností na 500 Kč.
Na jak dlouhou dobou je tato půjčka poskytována? Doba splatnosti této půjčky se pohybuje od jednoho dne až po třicet dní. Přesný termín, do kdy půjčku splatíte, si můžete sami nastavit.
Jakým způsobem si mohu o půjčku zažádat? Abyste si o PůjčkuPlus mohli požádat, nemusíte nikam chodit – stačí jen vyplnit jednoduchý a krátký online formulář, který naleznete na webových stránkách pujckaplus. Případně můžete zatelefonovat na číslo 800 11 55 55.
Jak rychle mi budou peníze převedeny na můj účet? Jednou z hlavních předností PůjčkyPlus je její rychlost. Po vyplnění žádosti a schválení úvěru vám budou peníze převedeny na Váš bankovní účet už do 24 hodin.
Mohu tuto půjčku dostat i se záznamem v registru dlužníků? Ano, můžete – PůjčkaPlus je poskytována bez nahlížení do registrů dlužníků, takže pokud v nich máte záznam, vůbec to není na překážku. Důležité, abyste měli z čeho úvěr splatit.
Mohu tuto půjčku dostat, i když nemám bankovní účet? Bohužel to možné není. Peníze se vyplácejí výhradně bezhotovostním bankovním převodem a bez vyplněného bankovního účtu nelze dokončit registraci. Vlastnictví bankovního účtu je tak jednou z podmínek k tomu, aby vám půjčka mohla být poskytnuta.
Na jaký účel mohu peníze použít? Jedná se o účelový nebo bezúčelový úvěr? PůjčkaPlus je bezúčelová, takže poskytnuté peníze můžete použít na cokoliv budete chtít.
Budu ke schválení žádosti o půjčku potřebovat ručitele? Nebudete – k této půjčce žádné ručení není vyžadováno.
Jaké doklady je třeba doložit k žádosti o PůjčkuPlus? K vyřízení a schválení žádosti o tuto půjčku nejsou potřeba žádné doklady. Stačí jen vyplnit formulář na webových stránkách a uvést v něm požadované údaje.
Proč bych si měl o úvěr požádat zrovna u PůjčkyPlus? Výhod rychlé nebankovní PůjčkyPlus je spousta – např. velmi rychlé schválení žádosti, snadné vyřízení půjčky přes internet, možnost půjčit si bez nahlížení do registru dlužníků nebo přehledné a transparentní podmínky úvěrové smlouvy bez skrytých poplatků.

Časté překlepy

PlusPůjčka

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o menší úvěr s krátkou dobou splatnosti
 • Lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků
 • Osobám starším 18 let s českým občanstvím
 • Žadatelům, kteří mají vlastní bankovní účet

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří potřebují půjčit více než 4 500 Kč
 • Těm, kteří potřebují půjčku na delší dobu než je jeden měsíc
 • Těm, kterým ještě nebylo 18 nebo nemají české občanství
 • Těm, kteří nemají bankovní účet, na který by si mohli nechat peníze poslat

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč