Často kladené otázky Půjčka za práci

Půjčka za práci

Recenze Půjčka za práci

 • Originální koncept, který nabízí půjčky za specifických podmínek
 • Půjčku můžete splatit nejen penězi, ale můžete si ji odpracovat
 • Vysoká šance na získání úvěru

Často kladené otázky Půjčka za práci

Otázka Odpověď
Jaká společnost za tímto projektem vlastně stojí? Půjčky poskytuje společnost S.D. Invest Company s.r.o., práce je zprostředkována přes různé společnosti z oblasti energií nebo financí.
Má tato firma i nějakou kamennou pobočku kam by se dalo zajít si vše vyřídit? Ano, sídlo firmy se nachází v Praze – Vysočanech na adrese Freyova 264/9, otevřeno mají od pondělí do pátku vždy od 10.00 do 18.00.
Musí se půjčka splatit jen prací, nebo ji mohu splatit normálně penězi? Můžete ji klidně splatit klasicky penězi, pokud budete chtít – možnost splatit úvěr prací zde není povinná, je to pouze možnost pro ty, kteří by jinak na splacení neměli, nebo zrovna hledají přivýdělek či práci na hlavní činnost.
O jakou práci se jedná? Mohu si vybrat z více možností? Jedná se o různé druhy prací, především pak o nabízení služeb energetických společností. Kromě toho je ale možné vybrat si jiný druh práce, stránky uvádějí např. finance, přepravu osob, security nebo domácí práce.
Když se mi práce bude líbit, mohu v ní pokračovat i po splacení úvěru? Ano, pokud vám práce bude vyhovovat, určitě v ní můžete pokračovat i nadále, ať už formou brigády nebo klidně i na plný pracovní úvazek.
Jaké druhy půjček a v jaké výši se zde vlastně dají získat? Jde jednak o malé krátkodobé půjčky do 8 000 Kč, ale získat zde můžete i půjčku se zástavou (např. nemovitosti nebo auta) nebo výhodnou konsolidaci úvěrů.
Jak vysoké jsou u této půjčky její úrokové sazby nebo RPSN? U první půjčky do 8 000 Kč nejsou účtovány vůbec žádné úroky ani poplatky, takže si můžete půjčit např. 8 000 a vrátíte přesně 8 000 – ani o korunu více. U dalších půjček nebo vyšších částek závisí na konkrétním druhu půjčky, zajištění, délce splatnosti apod.
Nemám účet, můžu si peníze nechat proplatit v hotovosti? Určitě ano, pokud budete chtít, budou vám peníze vyplaceny na ruku.
Jak dlouho vyřízení úvěru trvá? Docela to u mě spěchá, potřebuji peníze pokud možno hned. U malé půjčky to jde obvykle velmi rychle, peníze tak můžete dostat ještě ten stejný den, kdy jste si podali žádost. U vyšších dlouhodobých úvěrů to může trvat trochu déle.
Proč bych si měl o půjčku požádat zrovna u této společnosti? Půjčka za práci pro vás může být výhodná zejména tehdy, pokud zrovna žádné zaměstnání nemáte, potřebujete si přivydělat, nebo máte příliš nízké příjmy. Je výbornou příležitostí i pro ty, jenž by u jiných úvěrových společností úvěr nedostali, ať už kvůli záznamu v registru nebo z jiných důvodů. Aktuálně jde navíc o jedinou půjčku na našem trhu, kterou si můžete odpracovat.

Půjčka je určena:

 • Lidem, jež by těžko získali půjčku kdekoli jinde
 • Těm, kterým vyhovuje možnost si půjčku odpracovat
 • Lidem, kteří zároveň hledají práci a mohou tak zabít dvě mouchy jednou ranou
 • Těm, kteří nemohou doložit příjmy nebo patří mezi rizikové klienty

Půjčka není určena:

 • Zájemcům, kteří zatím nedosáhli věku 18 let
 • Těm, jenž se nemohou prokázat platným občanským průkazem
 • Lidem, kterým vyhovují klasické úvěry a mohou je bez problémů získat
 • Těm, jenž chtějí výhradně standardní bankovní úvěr

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč