Často kladené otázky Půjčka na dárky

Půjčka na dárky

Recenze Půjčka na dárky

  • Rychlá a dostupná půjčka, kterou lze využít nejen na nákup vánočních dárků
  • Úvěrový rámec je do 600 000 Kč se splatností do 45 dní, lze si ale požádat i o vyšší částku

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Půjčka na dárky

Otázka Odpověď
O jak vysokou částku si mohu zažádat? Půjčka na dárky má standardní úvěrový rámec od 1 000 do 600 000 Kč. Pokud by vám ale tento rozsah nestačil a potřebovali byste vyšší částku, můžete si zažádat i o vyšší úvěr – stačí jen jedno kliknutí a následně vyplnění částky, o kterou máte zájem.
Dokdy nejpozději se tato půjčka musí splatit? U malé půjčky do 600 000 Kč si můžete splatnost nastavit maximálně na 45 dní, u vyšších úvěrů záleží na konkrétním poskytovateli, jaké podmínky vám nabídne. Samozřejmě u vysokých částek je doba splatnosti delší a úvěr se nesplácí naráz, ale formou pravidelných splátek.
Dá se úvěr použít pouze na nákup dárků, nebo jej mohu využít i na jiné účely? Půjčka je neúčelová, takže ji nemusíte použít vyloženě na dárky, ale peníze můžete využít v podstatě na cokoli vás napadne – využití úvěru nijak dokládat nemusíte.
Můžu si půjčku sjednat i jinak než přes internet – třeba po telefonu nebo někde na pobočce? Ne, Půjčka na dárky se sjednává pouze prostřednictvím internetových stránek www.pujckanadarky.cz, kde si vyplníte žádost, teprve následně se vám ozve konkrétní poskytovatel úvěru.
Jak dlouho přibližně trvá posouzení a výplata půjčky? Půjčka na dárky je docela rychlá, pokud vše půjde dobře, může být váš požadavek zpracován již během pouhých 15 minut. Záleží ale samozřejmě na více okolnostech, např. na době, kdy si žádost podáváte, na tom, u které banky máte účet atd.
Jakou formou se úvěr vyplácí – převodem nebo v hotovosti na ruku? Úvěr se vyplácí klasicky prostřednictvím bezhotovostního převodu na bankovní účet klienta.
Je půjčka bezpečná? Trochu se bojím, abych nepřišel o peníze a nic nedostal. Ano, Půjčka na dárky je 100% bezpečná, absolutně nemusíte mít strach. Jedná se o úvěry od pečlivě prověřených a spolehlivých úvěrových společností, kde žádné nebezpečí nehrozí.
Mám šanci získat půjčku, když jsem nezaměstnaný a nemám žádné doložitelné příjmy? Bohužel, v takovém případě vám půjčka být poskytnuta nemůže.
Je tento úvěr dostupný i pro cizince, kteří zde dlouhodobě žijí, ale nemají občanství ČR? Ne, abyste mohli půjčku získat, musíte mít občanství České republiky – to je spolu s plnoletostí jedna ze základních podmínek, kterou musí každý žadatel splňovat.
Proč bych si měl žádost o úvěr podat zrovna na webu Půjčky na dárky? Výhod je celá řada – rychlost, snadná dostupnost, spolehlivost, profesionalita a mnoho dalších. Půjčka na dárky je ideální pro ty, kteří nemají dost peněz na nákup vánočních dárků pro své blízké, ale hodí se i na jiné účely.

Půjčka je určena:

  • Pro plnoleté občany ČR, kteří si chtějí půjčit peníze na nákup vánočních dárků
  • Pro ty, jenž mají stálý příjem a mohou ho řádně doložit
  • Pro zájemce o rychlý a dostupný úvěr, který lze sjednat z pohodlí domova
  • Pro ty, jenž potřebují půjčit a nemohou nebo nechtějí žádat úvěr od banky

Půjčka není určena:

  • Cizincům, kteří nemají občanství České republiky
  • Mladým lidem, jenž zatím nedosáhli věku 18 let
  • Nezaměstnaným nebo těm, kteří nemohou doložit svoje příjmy
  • Těm, kteří nemají žádný platný doklad totožnosti