Často kladené otázky Půjčka bez papírů

Půjčka bez papírů

Recenze Půjčka bez papírů

 • Rychlý bankovní úvěr od České spořitelny
 • Půjčka je od 20 000 Kč do 375 000 Kč, se splatností na 6 až 108 měsíců
 • Úvěr je určený pouze pro klienty šesti vybraných bank

Často kladené otázky Půjčka bez papírů

Otázka Odpověď
Jaká je minimální a maximální výše tohoto úvěru?łVýše Půjčky bez papírů od České spořitelny se pohybuje od 20 000 Kč až do 375 000 Kč.
Na jakých místech a jakými způsoby se dá tato půjčka sjednat? Jedná se o speciální nabídku pro ty, jenž chtějí mít vše vyřízeno rychle a přes internet. Tato půjčka se tak sjednává kompletně online přes její webové stránky www.pujckabezpapiru.cz.
Co budu potřebovat k podání žádosti o Půjčku bez papírů? Přístup k internetu, mobilní telefon, mailovou schránku, platný občanský průkaz (ten je třeba ofotit nebo oskenovat) a účet s internetovým bankovnictvím u jedné z těchto bank: Česká spořitelna, ČSOB, Equa bank, Komerční banka, MONETA Money Bank a Equa bank)
Musím nějak dokládat svoje příjmy – třeba potvrzením od zaměstnavatele? Nemusíte, banka si tyto informace zjistí z výpisu z vašeho internetového bankovnictví – žádným jiným způsobem tak dokládat příjem není třeba.
Jak dlouho přibližně trvá vyřízení a výplata této půjčky? Půjčka bez papírů je rychlá, což platí jak pro proces jejího sjednání, tak i pro výplatu peněz na bankovní účet. Na něm byste měli mít peníze už do 15 minut od uzavření úvěrové smlouvy.
Mohou půjčku získat, i když jsem na mateřské dovolené? Ano, tento úvěr je poskytován i maminkám na mateřské nebo lidem pobírajícím rodičovský příspěvek. Rozhodující je nicméně výše tohoto příjmu – pokud bude dostatečně vysoký, můžete půjčku bez problémů získat.
Počítá si spořitelna nějaké poplatky za poskytnutí úvěru a vedení úvěrového účtu? Ne, i v tomto směru je nabídka velmi výhodná, Česká spořitelna si neúčtuje ani korunu za vyřízení žádosti, stejně tak vás nic nebude stát ani vedení úvěrového účtu.
Kolik procent zde tvoří úroková sazba nebo RPSN? Roční procentní sazba nákladů se u Půjčky bez papírů pohybuje od 8,8 % do 13,44 %. Úroky jsou tedy velmi nízké a půjčka patří na trhu k těm levnějším.
Mohou tento úvěr získat i lidé, kteří jsou klienti jiné banky, než je šest výše zmíněných? Bohužel ne, tato nabídka je určená pouze pro ty, jenž mají internetové bankovnictví u uvedených bank. Ostatní si ale mohou sjednat jinou půjčku od České spořitelny – stačí ji kontaktovat a informovat se o jednotlivých možnostech, nebo si je rovnou najít na webu www.csas.cz.
Proč bych si měl zažádat zrovna o Půjčku bez papírů? Důvodů je spousta – nízké úroky, žádné nesmyslné poplatky, bleskové vyřízení a výplata, výhodné podmínky, odměna za včasné splácení atd. Půjčka bez papírů od České spořitelny se rozhodně vyplatí každému, kdo hledá rychlý a levný bankovní úvěr.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým zájemcům a dlouhodobější bankovní úvěr
 • Lidem s pravidelným příjmem, ať už z práce, důchodu nebo mateřské dovolené
 • Klientům České spořitelny, Kom. banky, ČSOB, MONETA, Raiffeisenbank nebo Equa bank
 • Těm, jenž mají zájem o rychlý a levný úvěr s férovými podmínkami

Půjčka není určena:

 • Nikomu, komu ještě nebylo 18 nebo byl zbaven způsobilosti k právním úkonům
 • Těm, kteří nemají žádný stálý příjem nebo ho mají moc nízký
 • Lidem, jenž nemají účet a internetové bankovnictví u některé z výše uvedených bank
 • Žadatelům, kteří jsou v exekuci, registru dlužníků nebo platební neschopnosti

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč