Často kladené otázky Půjčka Šikulka

Půjčka Šikulka

Recenze Půjčka Šikulka

 • Agregátor nebankovních půjček s od 1 000 Kč až do 100 000 Kč
 • Při sjednávání úvěru není nutné dokládat příjmy
 • Půjčku mohou získat i maminky na mateřské dovolené nebo důchodci

Často kladené otázky Půjčka Šikulka

Otázka Odpověď
Jakým způsobem vlastně tato půjčka funguje? Nejedná se o klasickou stránku s jednou půjčkou, ale jde o internetový agregátor půjček, s jehož pomocí si můžete snadno najít takový úvěr, který bude odpovídat jednak vašim potřebám a dále vaším finančním možnostem. Stačí jen vybrat částku, vyplnit formulář a systém vám najde vhodné nebankovní půjčky.
Od jakých poskytovatelů se prostřednictvím tohoto webu dá půjčka získat? Jedná se o celou řadu spolehlivých a prověřených úvěrových společností, nehrozí tak, že by vás systém odkázal na podvodnou stránku.
Kolik činí minimální a maximální výše úvěru? Minimální částka, o kterou si lze u Půjčky Šikulka požádat, je 1 000 Kč, a naopak horní hranice úvěru je stanovena na 100 000 Kč.
Jaké doklady nebo dokumenty po mě budou v souvislosti s půjčkou požadovat? Záleží na daném poskytovateli, kterého si nakonec vyberete. Obvykle je potřeba mít platný občanský průkaz, často i druhý doklad totožnosti. Některé společnosti mohou chtít i výpis z bankovního účtu.
Je možné získat tuto půjčku i přes záznam v registru SOLUS? Po změně zákona sice mají úvěrové společnost povinnost registry dlužníků kontrolovat, nicméně webové stránky půjčky Šikulka uvádějí, že půjčku mohou získat i lidé se záznamem v registru. Určitě tak zde šance je, záleží samozřejmě i na dalších faktorech.
Jsem už ve starobním důchodu – mám vůbec šanci, že mi půjčku schválí? Určitě ano, půjčku mohou bez problémů získat i důchodci, ať už pobírají kterýkoli druh důchodu – starobní, vdovský, sirotčí nebo invalidní.
Je Půjčka Šikulka určená i pro matky na mateřské dovolené? Ano, získat tento úvěr mohou i maminky, které jsou na mateřské dovolené a pobírají podporu.
Když se dostanu do finanční krize, budu mít možnost odložit si splátku půjčky? Ano, výhodou půjčky Šikulka je mimo jiné možnost odkladu splátek – web uvádí, že klient si může v průběhu smlouvy odložit dokonce až čtyři měsíční splátky.
Jak dlouho trvá kompletní vyřízení tohoto úvěru? Většinou je vyřízení velmi rychlé, záleží ale na konkrétní situaci a době, v níž si žádost podáváte. Často jsou peníze vyplaceny již do 15 minut od schválení žádosti. Rychlejší je vyřízení v běžné pracovní době ve všední dny, naopak přes víkendy a svátky je třeba počítat s tím, že na výplatu bude třeba si počkat.
Proč bych si měl o úvěr zažádat zrovna přes portál Půjčka Šikulka? Hlavní výhodou půjčky Šikulka je především její dostupnost a vysoká šance, že skutečně úvěr dostanete – díky tomu, že jde o agregátor, který vyhledá optimální nabídku, tak drtivá většina lidí nakonec půjčku získá. Dalším důvodem je např. možnost odkladu až čtyř splátek nebo rychlé vyřízení jednotlivých žádostí.

Půjčka je určena:

 • Pro zájemce o půjčku, kterým bylo minimálně 18 let
 • Pro zaměstnance, podnikatele, důchodce nebo maminky na mateřské
 • Pro ty, kteří hledají výhodný nebankovní úvěr do 100 000 Kč
 • Pro osoby s trvalým bydlištěm na území České republiky

Půjčka není určena:

 • Cizincům, kteří zde nemají povolení k trvalému pobytu
 • Mladým lidem, kteří ještě nedosáhli plnoletosti
 • Těm, jenž potřebují půjčit více než 100 000 Kč
 • Těm, kteří si chtějí sjednat půjčku výhradně od některé z bank

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč