Často kladené otázky Půjčka JKL

Půjčka JKL

Recenze Půjčka JKL

 • Rychlá nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 10 000 Kč
 • Doba splatnosti úvěru je 21 dní, tento termín je ale možné prodloužit
 • Půjčka se sjednává online přes webové stránky, nebo pomocí SMS zprávy
 • Peníze si můžete nechat poslat na účet, nebo poštovní poukázkou

Často kladené otázky Půjčka JKL

Otázka Odpověď
Jakou formou si o půjčku JKL mohu požádat? Požádat o úvěr si můžete dvěma způsoby – buď vyplněním formuláře na webových stránkách a nebo pomocí textové zprávy z mobilního telefonu.
Jak velkou částku si mohu vypůjčit? Minimální částka, kterou si lze půjčit, je 1 000 Kč, naopak maximum je stanoveno na 10 000 Kč.
Jaká je u tohoto úvěru doba splatnosti? Mohu si ji sám vybrat? V případě půjčky JKL je doba splatnosti pevně daná a bez ohledu na částku, kterou si vypůjčíte, je třeba ji vždy splatit do 21 dní.
Dá se v případě nutnosti půjčka i prodloužit? Ano, pokud nebudete schopni peníze uhradit včas v řádném termínu, máte možnost požádat si o její prodloužení o 15 dnů. I v tomto případě můžete žádost provést jak online přes webové stránky, tak i odesláním SMS zprávy. Prodloužit si termín splatnosti můžete i víckrát, vždy je ale třeba za něj uhradit příslušný poplatek.
Jak dlouho trvá vyřízení půjčky JKL a kdy dostanu peníze? Zpracování žádosti je obvykle rychlé a během 20 minut se dozvíte výsledek (přijde vám SMS zpráva s rozhodnutím). Jak rychle dostanete peníze, závisí na způsobu platby – poukázkou cca do tří dnů, převodem na účet je můžete mít ještě ten samý den.
Jaké jsou u půjčky JKL úroky a poplatky? Roční procentní sazba nákladů je poměrně vysoká a činí 4735 %, u nejvyšší půjčky v hodnotě 10 000 Kč až 9460 %. S tím souvisejí i trochu vyšší poplatky – např. u půjčky 5 000 Kč musíte vrátit 6 250 Kč, když si půjčíte 10 000 Kč, je třeba splatit rovných 13 000 Kč.
Je tento úvěr vhodný i pro matky na mateřské dovolené? Ano, půjčka je vhodná pro maminky na mateřské, pro důchodce i pro studenty. Požadavky jsou velmi mírné a tak drtivá většina zájemců peníze skutečně dostane.
Dostanu tuto půjčku, i když nemám vlastní bankovní účet? Ano, pokud nemáte bankovní účet, můžete si peníze nechat poslat poštovní poukázkou.
V čem spočívají hlavní výhody půjčky JKL? Hlavní předností této půjčky je především to, že je prakticky pro každého – získat ji mohou nezaměstnaní, lidé se záznamem v registru dlužníků, důchodci, lidé, co nemají bankovní účet atd. Půjčka je rychlá, dá se snadno sjednat přes internet a je u ní velmi vysoká šance na schválení.
Má tato půjčka i nějaké nevýhody oproti konkurenčním nabídkám? Nevýhodou půjčky JKL jsou zejména vysoké úrokové sazby a vysoké poplatky. Ve srovnání s jinými rychlými úvěry je také rozdíl v době splatnosti, která je zde kratší – pouhé tři týdny.

Časté překlepy

pujckajkl, půjčka JLK

Půjčka je určena:

 • Lidem, kterým už bylo 18 a mají zájem o rychlý nebankovní úvěr
 • Těm, kteří potřebují půjčit maximálně 10 000 Kč
 • Zájemcům o úvěr, kteří nemají bankovní účet a potřebují poslat peníze složenkou
 • Všem plnoletým osobám, které nemají u společnosti JKL žádný dluh

Půjčka není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, kteří už tuto půjčku měli a ještě ji nesplatili
 • Zájemcům o půjčku ve vyšší částce než je 10 000 Kč
 • Všem, kteří potřebují půjčit na delší dobu, než je 21 dní

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč