Často kladené otázky Půjčka Blesk

Půjčka Blesk

Recenze Půjčka Blesk

 • Rychlá nebankovní půjčka od 1 000 Kč až do 100 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je až 84 měsíců (u vyšších částek)
 • Úvěr mohou získat i lidé v registru dlužníků nebo v exekuci

Často kladené otázky Půjčka Blesk

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si mohu vypůjčit? Výši půjčky si můžete vybrat v rozmezí od 1 000 Kč až do 100 000 Kč. Konkrétní limit ale závisí na vaší finanční situaci, např. lidé s exekucí mohou získat maximálně 10 000 Kč.
Jaká je u této půjčky maximální doba splácení? Záleží na výši půjčky, u vyšších úvěrů je ale maximum až 84 měsíců.
Kde si mohu podat žádost o tento úvěr? Žádosti o půjčku Blesk se podávají výhradně přes internet na webových stránkách www.pujckablesk.cz.
Co mám dělat, když nemám vlastní bankovní účet? V takovém případě si můžete nechat poslat peníze na účet třetí osoby – např. někoho z rodiny nebo kamarádů. Ke schválení půjčky není vlastní účet u banky podmínkou.
Je půjčka vhodná i pro ty, jenž mají záznam v registru dlužníků SOLUS? Ano, půjčka je dostupná i pro zájemce se záznamem v registru. Do nich se při posuzování žádostí nenahlíží.
Mám šanci na schválení půjčky, když je na mě vedená exekuce? Ano, úvěr můžete získat i s exekucí, maximální možná výše půjčka je ale v takovém případě omezena na 10 000 Kč.
Mohu tuto půjčku získat, když jsem aktuálně v insolvenci? Bohužel ne, lidé v insolvenci získat úvěr nemohou.
Jak dlouho trvá vyřízení jedné žádosti o úvěr? Záleží na více okolnostech, mimo jiné na době podání žádosti, výši půjčky atd. Obvykle je ale vyřízení půjčky velmi rychlé a peníze dostanete na účet již do druhého dne.
Platí se nějaký poplatek předem za vyřízení žádosti? Ne, u této půjčky nikdy žádný poplatek předem platit nemusíte. Půjčka je naprosto bezpečná a bez skrytých poplatků nebo jiných nástrah.
Proč bych si měl podat žádost zrovna o tuto půjčku? Velkou výhodou půjčky Blesk je především její dostupnost – získat ji mohou i rizikové skupiny klientů, jako jsou lidé se záznamem v registru dlužníků, lidé bez vlastního bankovního účtu a dokonce i žadatelé s exekucí. Půjčka je navíc velmi rychlá, nepotřebujete k ní žádného ručitele a úvěrový rámec je velmi široký – od malých půjček do výplaty až po vysoké úvěry do 100 000 Kč.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o půjčku, kterým už bylo 18 let
 • Zaměstnancům i podnikatelům
 • Maminkám na mateřské nebo lidem s nízkými příjmy
 • Žadatelům, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo na ně byla uvalena exekuce

Půjčka není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 18, nebo nejsou způsobilí k právním úkonům
 • Těm, kteří nevyplní kompletní formulář na webové stránce půjčky
 • Ldem, kteří jsou v insolvenčním řízení
 • Těm, jenž mají zájem výhradně o bankovní úvěr

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč