Často kladené otázky Prestito

Prestito

Recenze Prestito

 • Aukční portál s nabídkou P2P půjček
 • Můžete získat půjčku od 10 000 Kč až do 1 000 000 Kč
 • Splatnost půjčky může být až 100 měsíců
 • Portál je vhodný i pro ty, kteří chtějí výhodně investovat své peníze

Často kladené otázky Prestito

Otázka Odpověď
O jak vysoký úvěr si na Prestito mohu zažádat? Prostřednictvím internetového aukčního portálu Prestito lze získat půjčky od 10 000 Kč až do 1 000 000 Kč.
Mohu si podat žádost o půjčku i po telefonu nebo osobně? Bohužel ne, jedná se o čistě internetový projekt, kde se veškeré žádosti vyřizují výhradně online přes webové stránky. Podání žádosti ale není nijak těžké, zvládnou ho i méně zkušení uživatelé internetu.
Na jak dlouho se dá rozložit splácení jedné půjčky? Maximální doba splatnosti půjčky může být až 100 měsíců.
Jaké jsou u těchto půjček úrokové sazby? Výše úrokové sazby je vždy individuální, závisí na tom, jakou sazbu si nastavíte a jakou vám nabídnou investoři. Obecně ale platí, že oproti tradičním půjčkám můžete ušetřit, úvěr navíc mohou získat i tzv. rizikoví klienti.
Je půjčka přes Prestito účelová, nebo se dá použít na cokoliv? Půjčky sjednané přes aukční portál Prestito jsou vždy neúčelové, peníze tak můžete využít na cokoli budete potřebovat.
Mám šanci, že získám půjčku, i když jsem v exekuci? Určitě ano, portál Prestito je určený i lidem s exekucí. Půjčku získat můžete, pravděpodobnost, že se najde investor je ale logicky nižší, než u lidí, jenž žádnou exekuci nemají. Záleží ale na více okolnostech, např. na tom, jaké nabídnete zajištění úvěru atd.
Mohou půjčku dostat i lidé, kteří procházejí insolvenčním řízením? Bohužel ne – pokud jste v insolvenci, nemůžete žádný úvěr získat.
V čem je výhoda P2P půjček oproti bankovním úvěrům? Výhodou je především dostupnost pro mnohem širší okruh zájemců – půjčku mohou získat i lidé se záznamem v registru dlužníků, lidé s exekucí apod.
Jaká je výhoda P2P půjček proti nebankovním půjčkám? Výhodou jsou zejména nižší úrokové sazby a poplatky – díky P2P půjčkám můžete ušetřit nemalou částku, zvláště pak když se jedná o vyšší a dlouhodobější úvěry.
Proč bych si měl ze všech P2P půjček vybrat zrovna Prestito? Argumentů pro P2P půjčky od Prestito je celá řada – patří k nim např. nejvyšší úvěrový rámec (až 1 000 000 Kč), nízké poplatky za zprostředkování půjčky, možnost získat velmi nízký úrok, maximální bezpečnost atd. Půjčky Prestito jsou řádně registrované u ČNB a nemusíte u nich mít žádné obavy.

Časté překlepy

prestyto

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří mají zájem o výhodnou půjčku až do 1 000 000 Kč
 • Zájemcům o půjčku, kterým nevadí trochu delší čekání na její vyřízení
 • Těm, jenž si nemohou půjčit u banky a nechtějí platit vysoké úroky u nebankovních firem
 • Drobným investorům, kteří tak mohou zhodnotit své peníze

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří ještě nedosáhli věku 18 let nebo nejsou způsobilí k právním úkonům
 • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc do výplaty
 • Zájemcům o bleskovou půjčku s okamžitou výplatou na účet
 • Všem, kteří jsou v insolvenci

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč