Často kladené otázky Půjčka Porovnej24

Půjčka Porovnej24

Recenze Půjčka Porovnej24

 • Půjčky až na 96 měsíců
 • Výhodné konsolidace půjček, kreditních karet a kontokorentních úvěrů
 • Refinancování vaší stávající půjčky a snížení měsíčních splátek

Často kladené otázky Půjčka Porovnej24

Otázka Odpověď
Jaké druhy půjček je možné získat přes webový portál Porovnej24.cz? Součástí porovnání jsou klasické bankovní i nebankovní půjčky, dále pak konsolidace úvěrů, refinancování půjček nebo tzv. mikropůjčky do výplaty. Na Porovnej24.cz si ale můžete vzít i jiné typy úvěrů, např. hypotéku.
Jací poskytovatelé půjček jsou do srovnání zahrnuti? Jedná se o přední české bankovní i nebankovní společnosti, z těch bankovních např. GE Money Bank nebo UniCredit Bank, z nebankovních např. Cetelem, Home Credit nebo Cofidis.
Proč bych se na těchto stránkách měl registrovat? Jaké mi to přinese výhody? Registrace je snadná, rychlá a je zcela zdarma. Po registraci získáte přístup do klientské zóny, do níž se vám budou ukládat veškeré kalkulace, smlouvy atd. Budete tak mít dokonalý přehled o vašich žádostech o půjčku nebo uzavřených půjčkách.
Jakým způsobem zjistím, která půjčka je pro mě nejlepší? Velmi snadno – stačí jen vyplnit několik základních údajů a srovnávač Porovnej24.cz vám ihned vybere několik nejvhodnějších půjček, jež vám mohou být poskytnuty a které splňují vaše požadavky. O vybranou půjčku si navíc můžete rovnou podat žádost.
Jak si mohu podat žádost o vybranou půjčku? Je to opravdu jednoduché - stačí jen u vybrané nabídky kliknout na Pokračovat, vyplnit krátký formulář a online jej odeslat ke zpracování. Žádost je nezávazná a po jejím odeslání vás kontaktuje finanční poradce, který s vámi projedná další postup.
Mohu získat půjčku na Porovnej24.cz, i když mám zápis v registru? Ano, nabídka samozřejmě není tak velká jako pro osoby bez dluhů, ale i lidé se záznamem v registru dlužníků mohou na některé typy půjček dosáhnout.
Je tato nabídka půjček vhodná i pro osoby, na něž byla uvalena exekuce? Ano, i lidé s exekucí mohou na stránkách srovnávacího portálu Porovnej24.cz úvěr dostat.
Bude mi za využití stránek Porovnej24.cz účtován nějaký poplatek? Rozhodně ne – tyto služby jsou zcela zdarma a žádné poplatky vám za jejich využití účtovány nikdy nebudou. Internetový portál Porovnej24.cz je bezplatný a můžete jej kdykoliv využít k vyhledání nejvýhodnější půjčky, aniž byste za tuto službu museli platit.
Jsou moje osobní údaje, které na stránce uvedu, v bezpečí? Samozřejmě ano – stránky Porovnej24.cz používají certifikáty SSL pro zabezpečený přenos dat a tak nemusíte mít žádné obavy – vaše osobní data budou vždy v naprostém bezpečí.
Proč bych si měl svoji půjčku sjednat zrovna přes Porovnej24.cz? Kromě přehledného srovnání různých typů úvěrů od velkého množství bankovních i nebankovních poskytovatelů jsou největší výhodou těchto stránek speciální nabídky. Ty jsou určeny pouze pro uživatele webu Porovnej24.cz, kteří tak mohou získat nižší úroky a výhodnější půjčky než ostatní klienti daných společností.

Časté překlepy

sfinance, sfinance.cz

Půjčka je určena:

 • Těm, co chtějí najít tu nejvýhodnější půjčku na trhu
 • Těm, co mají zájem o konsolidaci svých stávajících úvěrů
 • Těm, co potřebují jen malou půjčku do výplaty a nechtějí naletět podvodníkům
 • Těm, co chtějí refinancovat svůj současný úvěr a mít nižší měsíční splátky

Půjčka není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 18 let, nebo byli zbaveni svéprávnosti
 • lidem, kteří už jsou rozhodnutí, jakou půjčku si vezmou
 • Těm, kterým nevyhovuje omezená nabídka poskytovatelů
 • Zájemcům, kteří nemají žádné příjmy a půjčku by tam nemohli řádně splácet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč