Často kladené otázky Perfect money

Perfect money

Recenze Perfect money

 • První půjčka je zdarma
 • Bez potvrzení o příjmu a ručitele
 • Rychlé vyřízení žádost
 • Žádné poplatky předem
 • Nemusíte mít vlastní bankovní účet

Často kladené otázky Perfect money

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry Perfect Money poskytuje? Půjčka Perfect Money je určená lidem, kteří potřebují jednoduchý, rychlý a levný úvěr – půjčky jsou tak poskytovány v maximální výši 5 000 Kč. Když si půjčujete poprvé, můžete dostat maximálně 3 000 Kč, u druhé půjčky je limit zvýšen na 4 000 Kč. Minimální suma, kterou si lze půjčit, je 1 000 Kč.
Do jakého termínu je nutné půjčku zaplatit? Doba splatnosti u půjček Perfect Money je od 7 dní do 28 dní. S tím souvisí i výše poplatku, která je stanovena nejen podle výše půjčky, ale i podle doby její splatnosti. V případě potřeby si ale půjčku můžete nechat prodloužit.
Co musím splňovat, abych půjčku mohl dostat? U půjčky Perfect Money jsou podmínky pro její získání velmi mírné a na půjčku tak dosáhne velká většina žadatelů. Co se týká věku, tak půjčku mohou dostat všichni zájemci starší 18 let, jiné věkové omezení zde není. Nejsou vyžadována potvrzení o příjmech a k vyřízení potřebujete jediný doklad a tím je váš občanský průkaz.
Musím zaplatit předem nějaký poplatek? Nemusíte. Na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů nebankovních půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem , zaplatíte jen za ověření podpisu a odeslání smlouvy poštou.
Proč je třeba nejdříve podepsat smlouvu? Je to mimo jiné z toho důvodu, že při další půjčce byste už stejně smlouvu podepsat museli – díky smlouvě předem jsou tak opakované půjčky rychlejší. Dalším důvodem je ochrana klientů – díky smlouvě s ověřeným podpisem tak nemůže dojít k tomu, že by např. někdo podvodně podepsal smlouvu za vás.
Musím si smlouvu sama vytisknout? Co když nemám tiskárnu? Nemusíte, smlouva je vám automaticky zaslána na Vaši korespondenční adresu, takže žádnou tiskárnu k tomu nepotřebujete.
Na jakém místě si mohu nechat ověřit svůj podpis? Podpis si můžete nechat ověřit např. na obecním úřadě, ale nejjednodušší a nejrychlejší je ověření na pobočkách Czech Point. Tyto pobočky jsou na většině pošt, takže obvykle stačí jen zajít na nejbližší poštu, kde vám podpis za 30 Kč ověří a vy pak můžete rovnou odeslat smlouvu.
Je možné požádat o prodloužení půjčky? Ano, samozřejmě o prodloužení požádat můžete. Prodloužit dobu splatnosti úvěru je ale možné nejvýše o sedm dní a maximálně dvakrát u jedné půjčky. Za jedno takové prodloužení je pak naúčtován poplatek ve výši 12 procent z půjčené částky. Oproti jiným poskytovatelům však tento poplatek neplatíte předem, ale až dohromady s celou splátkou půjčky.
Mohu si nechat poslat peníze na bankovní účet, který není psaný na mě? Ano, můžete si je nechat poslat na jakýkoliv bankovní účet. Vůbec nevadí, že nemáte vlastní účet, peníze vám budou odeslány na jakékoliv číslo účtu, které uvedete, takže můžete se domluvit třeba s někým z rodiny, s kamarádkou, známými atd.
Je možné nechat si peníze poslat poštovní složenkou? Bohužel, to možné není, na druhou stranu si můžete klidně nechat poslat peníze na účet jiné osoby. I díky tomu je tak půjčka Perfect Money vhodná i pro ty, kteří nemají nebo nemohou mít vlastní bankovní účet.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna od Perfect Money? Důvodů, proč využít nabídky úvěrů Perfect Money je celá řada. Mezi hlavní pozitiva patří především bezúročná první půjčka, při které nemusíte platit žádné poplatky ani úroky. Dalším kladem je to, že nepotřebujete žádné jiné doklady než občanský průkaz. Nejsou vyžadována potvrzení o příjmech ani žádné jiné dokumenty a pokud nemáte bankovní účet, můžete se s někým domluvit a nechat si poslat půjčku k němu. V neposlední řadě je výhodou také bonus pro stávající klienty ve formě sedmi dní splatnosti půjčky navíc.

Časté překlepy

perfekt money

Půjčka je určena:

 • Osoby starší 18 let, které jsou svéprávné a jsou schopny půjčku splatit
 • Ty, kteří chtějí půjčit menší částku do 5 000 Kč
 • Ty, kteří nechtějí platit zbytečné poplatky
 • I ty, kteří nemají vlastní bankovní účet

Půjčka není určena:

 • Žadatele, kterým ještě nebylo 18 let
 • Ty, kteří potřebují půjčit více než 5 000 Kč
 • Ty, kteří nebudou schopni půjčku splatit
 • Osoby na které byla uvalena exekuce, mají spoustu dalších úvěrů atd.

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč