Často kladené otázky P&P Loan

P&P Loan

Recenze P&P Loan

 • Rychlá nebankovní půjčka, kterou můžete získat i v hotovosti
 • Výše úvěru je od 6 000 Kč do 40 000 Kč
 • Délka splatnosti je 9 měsíců, 46 nebo 62 týdnů

Často kladené otázky P&P Loan

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohu o tento úvěr požádat? O půjčku si můžete zažádat jednoduše vyplněním krátkého kontaktního formuláře na internetových stránkách společnosti P&P Loan, případně po telefonu na čísle 731 692 692.
Jaký je u půjček od P&P Loan úvěrový rámec? Minimální výše půjčky je 6 000 Kč, naopak maximální částka je nastavena na 40 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu je tato půjčka poskytována? U menších půjček od 6 000 do 12 000 Kč je splatnost 9 měsíců, jinak je u všech úvěrů splatnost buď 46 nebo 62 týdnů.
Jaké doklady budu k půjčce potřebovat? Přesné informace o potřebných dokladech a dokumentech vám sdělí obchodní zástupce společnosti P&P Loan.
Musí se platit něco předem, nebo až poté, co dostanu peníze? Předem nemusíte platit nic – nejdříve dostanete peníze a teprve pak půjčku splácíte.
Jak dlouho přibližně trvá vyřízení tohoto úvěru? Potřeboval bych ho co nejrychleji. Po vyplnění kontaktního formuláře na webových stránkách půjčky by se vám měl obchodní zástupce ozvat nejpozději do několika hodin. Telefonicky se domluvíte na schůzce a na ní pak můžete podepsat smlouvu. Peníze dostanete ihned po jejím podpisu.
Musím u této půjčky nějak dokládat, na co ji budu chtít použít? Rozhodně ne, půjčka je vždy bezúčelová, takže záleží pouze na vás, k čemu ji budete chtít využít. Informovat o tom poskytovatele úvěru nemusíte.
Je nutná osobní schůzka? Nedá se celý úvěr vyřídit jen přes internet? Ano, žádost si sice můžete vyplnit na internetu, pak je ale nutné sejít se se zástupcem úvěrové společnosti, doložit potřebné doklady a podepsat úvěrovou smlouvu osobně. Pouze online tuto půjčku vyřídit nelze.
Je povoleno předčasné splacení půjčky, nebo se musí vždy dodržet splátkový kalendář? Samozřejmě, pokud budete chtít, můžete celý zbytek úvěru splatit předčasně. Přesné podmínky předčasného splacení jsou vysvětleny na internetové stránce půjčky.
Proč bych si měl sjednat půjčku zrovna u společnosti P&P Loan? Hlavními přednostmi tohoto nebankovního úvěru jsou jeho dostupnost, snadné vyřízení, rychlá výplata peněz a možnost získat peníze v hotovosti. Nemusíte platit nic předem, nepotřebujete mít žádného ručitele ani zástavu.

Půjčka je určena:

 • Lidem, kterým už bylo nejméně 18 let
 • Zájemcům o úvěr, kteří mají trvalý pobyt v ČR
 • Těm, jenž mají stálý příjem, který mohou doložit
 • Žadatelům, kteří nemají dostatečné příjmy, aby mohli půjčku řádně splácet

Půjčka není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Cizím státním příslušníkům, kteří nemají trvalý pobyt na území ČR
 • Žadatelům bez stálého příjmu, případně lidem, kteří ho mají příliš nízký
 • Těm, jenž potřebují půjčit více než 40 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč