Často kladené otázky Orange finance

Orange finance

Recenze Orange finance

 • Rychlá nebankovní online půjčka od 1 000 Kč do 15 000 Kč
 • Úvěr je krátkodobý, se splatností na 1 až 4 týdny
 • Pohodlné sjednání přes webové stránky, rychlá výplata do 15 minut

Často kladené otázky Orange finance

Otázka Odpověď
O jak velkou částku si zde můžu požádat? Můžete si nastavit výši půjčky už od 1 000 Kč do 15 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu je tato půjčka poskytována? Jedná se o krátkodobé úvěry, doba splatnosti se tak dá nastavit na jeden, dva, tři nebo čtyři týdny.
Dá se úvěr sjednat i nějak jinak, než přes internetové stránky? Bohužel ne, jedinou možností, jak si půjčku sjednat, je prostřednictvím webových stránek www.orangefinance.cz.
Budu k vyřízení půjčky muset mít nějakého ručitele nebo záruku? Určitě ne, nic takového není potřeba. K vyřízení úvěru se žádné zajištění nevyžaduje.
Je tento nebankovní úvěr vhodný i pro důchodce? Ano, velkou výhodou půjček od Orange finance je jejich vysoká věková hranice. Zatímco jiné úvěrové společnosti ji mají nastavenou mnohdy jen do 65 let, Orange finance poskytuje své úvěry lidem až do 77 let.
Jaké osobní doklady jsou nutné k vyřízení žádosti o půjčku? K podání žádosti jsou třeba pouze dva doklady totožnosti – občanský průkaz a druhý doklad (třeba pas, řidičský průkaz nebo rodný list). Dále je třeba nahrát i aktuální výpis z účtu.
Dá se půjčka vyplatit i na ruku, případně složenkou? Nemám totiž žádný účet. Ne, půjčka Orange finance se posílá pouze bezhotovostním bankovním převodem. Navíc mezi podmínky patří nutnost mít vlastní bankovní účet.
Musejí se nějak dokládat příjmy? Pokud ano, tak jakým způsobem? Jedním z požadavků je, že klient musí mít pravidelný příjem. Ověřuje se to nahráním výpisu z bankovního účtu za poslední tři měsíce.
Jak dlouho trvá vyřízení a výplata půjčky? Hledám totiž úvěr, který bude opravdu rychlý. Záleží na tom, kdy jste si žádost podali, obecně je ale vyřízení velmi rychlé. Jakmile je vaše žádost schválena, peníze vám jsou obratem odeslány na bankovní účet. Orange finance patří k nejrychlejším nebankovním půjčkám na českém trhu.
Proč bych si měl o půjčku zažádat zrovna u společnosti Orange finance? Výhod této půjčky je mnoho, k těm hlavním řadíme zejména její rychlost, spolehlivost, dostupnost i pro starší klienty atd. Za zmínku stojí i věrnostní program pro stálé klienty, kteří tak mají nárok na slevu.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o krátkodobý úvěr, kterým je mezi 21 až 77 roky
 • Lidem, kteří mají pravidelný příjem a vlastní účet u banky
 • Občanům České republiky nebo lidem, kteří zde mají povolení k trvalému pobytu
 • Těm, kterým stačí jen malá půjčka na maximálně čtyři týdny

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 21 nebo naopak starším, kterým už je více než 77 let
 • Žadatelům bez stálého příjmu nebo těm, jenž nemají vlastní bankovní účet
 • Cizincům, kteří v Česku nemají povolení k trvalému pobytu
 • Lidem, jenž potřebují půjčit více než 15 000 Kč nebo mají zájem o dlouhodobý úvěr

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč