Často kladené otázky Omega půjčka

Omega půjčka

Recenze Omega půjčka

 • Peníze na účtu už do 15 minut
 • Vše si vyřídíte online
 • Půjčka je skoro pro každého
 • První půjčka je zcela zdarma
 • Není třeba mít ručitele

Často kladené otázky Omega půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku je možné dostat? Konkrétní výše půjčky závisí na tom, zda si půjčujete poprvé, nebo se jedná o opakovanou žádost. U první půjčky je její maximum aktuálně stanoveno na 4 500 Kč, u dalších žádostí o půjčku je možné její maximální limit navýšit.
Jak dlouho trvá schválení žádosti? Za jak dlouho mi peníze přijdou na účet? Vyřizování žádostí je velmi rychlé a probíhá v pracovních dnech mezi devátou a sedmnáctou hodinou. Obvykle dostanete rozhodnutí už do 15 minut od podání žádosti. Velmi rychlé jsou i převody, i když u nich záleží na konkrétní bance, u které máte svůj běžný účet. Pokud si žádost podáte během víkendů nebo svátků, bude vyřízena v nejbližší pracovní den.
Jaké musím splňovat podmínky, abych půjčku dostal? Základní požadavky pro získání Omega půjčky nejsou nijak vysoké – žadateli musí být alespoň 18 let, mít českou státní příslušnost a mít aktivní mobilní číslo. Důležitou podmínkou, kterou je ještě třeba splňovat, je nemít záznam v registru dlužníků.
Opravdu je první půjčka úplně zdarma? Není v tom nějaký háček? Pokud si Omega půjčku berete poprvé, můžete ji mít zcela bez poplatků a úroků. Podmínkou této výhodné nabídky ale je, abyste úvěr splatili včas v řádném termínu. Teprve v případě nedodržení doby splatnosti vám bude naúčtován poplatek dle platného sazebníku.
Jak je to s poplatky a roční procentní sazbou nákladů? Výše poplatků je u první půjčky nulová a pokud ji splatíte včas máte ji zdarma. U každé další půjčky už jsou poplatky účtovány a to vždy podle konkrétní čásky, kterou si půjčujete a podle doby splatnosti. Vždy se však dozvíte předem jejich výši, takže nemusíte mít strach z žádných skrytých poplatků.
Na jak dlouho si půjčku mohu vzít? Maximální doba splatnosti Omega půjčky je 30 dní. Na delší dobu půjčky poskytovány nejsou, nicméně pokud budete potřebovat, můžete si splatnost půjčky nechat prodloužit. Co se týká doby prodloužení, tak je možné ji nastavit až na 60 dní. Prodloužit půjčku je ale možné pouze jednou.
Mohu si vzít více půjček naráz? Bohužel, to možné není. Nejdříve musíte splatit svoji stávající půjčku, teprve pak je možné požádat o další.
Jak je to u Omega půjčky s možností opakovaných úvěrů? Stejně jako ostatní poskytovatelé spotřebních nebankovních úvěrů, tak i Omega půjčka umožňuje opakované žádosti o půjčku. Podmínkou získání opakovaného úvěru je ale řádné a včasné splacení toho předchozího.
Mohu si vzít půjčku, i když jsem student? Ano, určitě to je možné. Omega půjčku mohou dostat i studenti, samozřejmě ale jen ti, kterým už bylo 18 let. Potvrzení o příjmech není vyžadováno, takže pokud všechny požadavky splňujete, můžete půjčku dostat i jako student.
Je půjčka určená i pro důchodce? Ano, výhodou Omega půjčky je to, že je poskytována bez nutnosti dokládání příjmů a je vhodná i pro důchodce. Důležité je, abyste byl schopen půjčku včas splatit, ale samotný status důchodce rozhodně překážkou pro schválení půjčky není.
Budu potřebovat ručitele, abych mohl půjčku dostat? Nebudete. Všechny půjčky jsou poskytovány bez nutnosti mít ručitele nebo zastavovat majetek, takže žádného ručitele nepotřebujete.
Mohu si žádost o půjčku podat i o víkendu? Webové stránky Omega půjčky fungují 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, takže žádost o půjčku si můžete podat kdykoliv. Nicméně pracovní doba je pouze ve všední dny od 9 do 17 hodin, takže pokud si např. podáte žádost v sobotu, na převod peněz musíte počkat do pondělí.
Mohu půjčku splatit i předčasně? Nehrozí za to žádné sankce? Ano, samozřejmě můžete. Svoji půjčku můžete splatit kdykoliv před datem splatnosti a nebudou vám za to účtovány žádné další poplatky navíc.

Časté překlepy

omegapujcka

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří potřebují dostat půjčku co nejrychleji
 • Pro ty, kterým chybí pár tisíc do výplaty
 • Pro ty, kteří nemohou doložit své příjmy
 • Pro ty, kteří nemohou dostat úvěr od banky

Půjčka není určena:

 • Pro zájemce, kteří mají záznam v registru dlužníků
 • Pro zájemce, na které je uvalena exekuce
 • Pro osoby mladší 18 let
 • Pro ty, kteří potřebují půjčit více než 10 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč