Omega půjčka

Omega půjčka

Recenze Omega půjčka

 • Peníze na účtu už do 15 minut
 • Vše si vyřídíte online
 • Půjčka je skoro pro každého
 • První půjčka je zcela zdarma
 • Není třeba mít ručitele

Omega půjčka recenze

Rychlý přehled

 • Velikost půjčky: 500 až 4 500 Kč
 • Výplata: na účet
 • Žádost: Přes internet SMS
 • Prodloužení splatnosti: Ne
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmu: Ano
 • Se záznamem v rejstříku trestů: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano

Tabulka splátek Omega půjčka

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti Úrok a poplatek Celková částka
1 000 Kč 15 dní 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 15 dní 0 Kč 2 000 Kč
3 000 Kč 30 dní 0Kč 3 000 Kč
4 000 Kč 30 dní 0 Kč 4 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 Kč 5 000 Kč

Reprezentativní příklad

V případě že si zřídíte úvěr ve výši 5000 Kč se splatností 30 dní zaplatíte celkově 5000 Kč. Poplatek za sjednání půjčky činí 0 Kč.

Podrobné informace

Registrace a žádost o první úvěr

Pokud ještě nemáte s Omega půjčkou zkušenosti a půjčujete si peníze poprvé, je třeba se nejdříve zaregistrovat na stránkách www.omegapujcka.cz. Nejdříve si na úvodní stránce webu zvolíte požadovanou výši půjčky a dobu její splatnosti. Po kliknutí na Půjčit ihned vás systém vyzve k registraci. Do registračního formuláře zadáte požadované údaje – křestní jméno, příjmení, rodné číslo, číslo OP, e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, adresu trvalého bydliště (pokud se neshoduje s korespondenční, tak i korespondenční adresu), dále pak číslo vašeho bankovního účtu a pár základních informací o vás a o vašem bydlení. Na závěr si ještě nastavíte přihlašovací heslo, odkliknete souhlas s obchodními podmínkami a vše potvrdíte tlačítkem Registrovat.

Aktivace účtu a ověřovací poplatek

Po kompletním vyplnění a úspěšném odeslání registračního formuláře vám budou e-mailem poslány podrobné instrukce s návodem na aktivaci vašeho online účtu, všeobecné obchodní podmínky a návrh smlouvy. Na mobil vám zároveň přijde také SMS zpráva se speciálním PIN kódem. Po zadání tohoto kódu a potvrzení smlouvy je ještě potřeba udělat poslední věc a sice poslat ověřovací poplatek. Ten činí pouhou jednu korunu a musíte jej poslat ze svého vlastního bankovního účtu na účet Omega půjčky. Nejpozději do 15 minut připsání této platby bude vaše žádost o úvěr zpracována a v případě schválení obratem odeslána na váš bankovní účet.

Opakované žádosti o půjčku

O Omega půjčku je možné žádat i opakovaně a to ihned poté, co splatíte svoji stávající půjčku. Pokud půjčku splatíte včas, můžete hned dostat další a po první půjčce se zároveň navyšuje maximální výše úvěru, kterou můžete dostat. Dokonce i v případě, že se se splácením opozdíte, může vám být opakovaná půjčka poskytnuta.

Bezpečné a přehledné webové stránky

U rychlých nebankovních půjček je velmi důležité mít kvalitní a přehledné internetové stránky. Tuto podmínku Omega půjčka jednoznačně splňuje – stránky jsou uživatelsky velmi přívětivé a i méně zkušení uživatelé se na nich dokáží bez problémů orientovat. Samozřejmostí je i kvalitní zabezpečení, takže nemusíte mít strach zadávat svoje osobní data.

Rychlost, jednoduchost a bezpečnost

Omega půjčka má samé klady – je velmi rychlá (schválení trvá do 15 minut a za dalších 15 minut už si peníze můžete vybrat ze svého bankovního účtu), je jednoduchá (vše probíhá online, nemusíte nikam jezdit ani telefonovat) a je naprosto bezpečná (internetové stránky jsou chráněny certifikátem RapidSSL, který zaručuje absolutní bezpečí vašich údajů). I díky těmto vlastnostem je Omega půjčka čím dál oblíbenější a o jejích kvalitách se přesvědčily už tisíce spokojených klientů z celé České republiky.

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Omega půjčky patří mezi nebankovní spotřebitelské úvěry, u kterých nejsou vyžadovány doklady o výši příjmu. Díky tomu tak na úvěr dosáhne více lidí a půjčka je tak vhodná i pro ty, kteří by u jiných společností neuspěli. Omega půjčka je ideálním řešením i pro důchodce, kterým zbývá několik dnů do nejbližšího důchodu, nebo třeba pro studenty, kteří potřebují rychlou a jednoduchou půjčku. Stejně tak si mohou půjčit i maminky na mateřské dovolené, ale třeba i nezaměstnaní, kteří jinde úvěr nedostanou.

Žádné skryté poplatky ani jiné nepříjemnosti

Určitě už jste někdy slyšeli o podvodnících, kteří na internetu nabízejí půjčky, ale ve skutečnosti žádné peníze nikomu neposkytnou. Často jde např. o využití předražených telefonických linek, kdy žadatelé jen za jeden telefonát provolají několik set, v krajním případě i tisíc korun a nakonec žádný úvěr nedostanou. Stejně tak existují firmy, které si předem naúčtují vysoký poplatek za vyřízení a nakonec zájemce nedostane ani korunu. Pokud takto nechcete naletět, Omega půjčka váš zaručeně nezklame – zde se můžete vždy spolehnout na naprosto férové jednání, jasně dané pravidla, jednoduché smlouvy a kvalitní zákaznický servis. O kvalitě rychlé Omega půjčky koneckonců svědčí tisíce jejích spokojených zákazníků.

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří potřebují dostat půjčku co nejrychleji
 • Pro ty, kterým chybí pár tisíc do výplaty
 • Pro ty, kteří nemohou doložit své příjmy
 • Pro ty, kteří nemohou dostat úvěr od banky

Půjčka není určena:

 • Pro zájemce, kteří mají záznam v registru dlužníků
 • Pro zájemce, na které je uvalena exekuce
 • Pro osoby mladší 18 let
 • Pro ty, kteří potřebují půjčit více než 10 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč