Často kladené otázky Oddlužení Rychle

Oddlužení Rychle

Recenze Oddlužení Rychle

 • Oddlužení pro fyzické osoby i podnikatele a OSVČ
 • Profesionální poradenství a podpora po celou dobu trvání závazku
 • Možnost uhradit zpracování návrhu ve čtyřech splátkách

Často kladené otázky Oddlužení Rychle

Otázka Odpověď
Pro koho je oddlužení vhodné? Oddlužení je vhodné jak pro fyzické osoby, tak i pro podnikatele. U fyzických osob je důležité, aby splnili několik základních podmínek – musí být schopni za následujících 5 let splatit alespoň 30 procent svých závazků, musí mít dluhy minimálně u dvou věřitelů, musí mít dluhy po splatnosti a zároveň je podmínkou i stálý příjem, ze kterého budou dluh splácet.
Jakým způsobem si lze o oddlužení požádat? Požádat si o oddlužení lze buď prostřednictvím online formuláře na webových stránkách oddlužení-rychle.cz nebo po telefonu, případně prozvoněním. Úvodní konzultace je zdarma, platí se až za finální návrh oddlužení, který se pak předává příslušnému soudu.
Jak bude proces oddlužení probíhat? Prvním krokem je podání žádosti a schůzka s profesionálním poradcem, který s vámi vaši žádost probere a vše vám vysvětlí. Pak dojde ke zpracování návrhu včetně požadovaných příloh a ten se následně pošle k soudu, který o něm rozhodne. Pokud soud oddlužení povolí, budete po dobu následujících pěti let pravidelně splácet své dluhy, s tím, že splatit je třeba jen 30 % z celkové částky. Po uplynutí těchto pěti let jste zcela bez dluhů.
Budu k návrhu o oddlužení potřebovat i souhlas manželky? Zákon sice nic takového nenařizuje, nicméně v praxi je obvykle mnohem výhodnější, když si o oddlužení podají manželé společnou žádost. Záleží ale na konkrétní situaci a na tom, zda dluhy vznikly v době manželství a patří do společného jmění, nebo zda se jedná o samostatné závazky.
Mohu si o oddlužení požádat i jako osoba samostatně výdělečně činná? Ano, oddlužení je vhodné i pro podnikatele a platí pro ně podobné podmínky, jako u běžných fyzických osob. Jediným, zato podstatným rozdílem je to, že s oddlužením v tomto případě musí souhlasit i věřitel (pokud s tím nesouhlasí, existuje ještě možnost tzv. konkurzu).
Jaké jsou poplatky za zpracování návrhu o oddlužení? Zdarma je úvodní konzultace i poradenství a to po dobu celých pěti let, kdy dluh splácíte. Platí se pouze zpracování návrhu na oddlužení a cena závisí na tom, o jaký počet věřitelů se jedná – do 9 závazků zaplatíte 8 900 Kč, od 10 závazků nahoru je cena stanovena na 9 900 Kč. Tuto částku ale není nutné zaplatit naráz – můžete si ji rozložit až na čtyři samostatné splátky.
Pracuji, ale jedná se pouze o brigády, nikoliv stálé zaměstnání. Mohu na oddlužení dosáhnout? Ano, stálé zaměstnání není podmínkou. Může se jednat o různé druhy příjmů, ať už jde o podporu na mateřské, příjmy z různých brigád, důchod, příjmy z podnikání atd.). Důležité je to, že máte dostatečné příjmy, jedno stálé zaměstnání rozhodně není podmínkou.
Pokud mi bude oddlužení schváleno, co se stane po 5 letech splácení? Po pěti letech řádného splácení podle splátkového kalendáře vám celý dluh zaniká. Zbavíte se tak starostí a budete zcela bez dluhů.
Jak zjistím, jestli mám na oddlužení nárok nebo ne? Orientačně si tuto skutečnost můžete zjistit pomocí jednoduché kalkulačky oddlužení na stránkách oddlužení-rychle.cz. Stačí jen vyplnit pár základních údajů a dozvíte se, zda byste na oddlužení měli nárok nebo ne. Je to ale pouze orientační, pro přesnější informace je třeba tuto společnost kontaktovat, ať už telefonicky nebo online.
Proč bych si měl o oddlužení požádat zrovna na stránkách oddlužení-rychle.cz? Především proto, že se jedná o profesionály, kteří mají v tomto oboru velké zkušenosti. Pokud budete mít návrh zpracovaný od této společnosti, šance na to, že vám bude oddlužení schváleno je výrazně vyšší, než kdybyste si návrh sepsali sami. Navíc oproti mnoha jiným firmám zde máte jistotu, že nejde o žádný podvod a nevyhodíte tak zbytečně peníze.

Časté překlepy

odlužení rychle

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kdo mají problémy se svými dluhy a rádi by je efektivně vyřešili
 • Pro ty, kteří nezvládli splácet svoje závazky a hrozí jim exekuce
 • Pro ty, kteří mají dluhy, jež jsou po splatnosti a alespoň u dvou věřitelů
 • Pro ty, kteří jsou schopni do pěti let splatit alespoň 30 procent svých dluhů

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří mají tak vysoké dluhy, že by za 5 let nesplatili ani 30 procent z jejich celkové výše
 • Těm, co dluží pouze jednomu věřiteli (i když může jít o různé dluhy)
 • Těm, co nemají žádné nebo příliš nízké příjmy
 • Těm, co jsou schopni svoje závazky bez problémů splatit v plné výši

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč