Často kladené otázky Oberbank

Oberbank

Recenze Oberbank

 • Bankovní půjčka pro klienty Oberbank od 50 000 do 250 000 Kč
 • Maximální doba splatnosti je 60 měsíců
 • Půjčka je neúčelová, takže ji můžete použít na cokoli budete chtít

Často kladené otázky Oberbank

Otázka Odpověď
Kde si mohu podat žádost o neúčelovou půjčku Oberbank? Žádosti o půjčku se podávají na kamenných pobočkách banky, jejich úplný seznam naleznete na webových stránkách Oberbank. V případě dotazů můžete využít i kontaktní formulář, který také najdete na internetové stránce této banky.
Co vše budu k vyřízení žádosti o úvěr potřebovat? Přesné složení požadovaných dokladů a dokumentů může být u každého klienta jiné. Co vše budete potřebovat, vám sdělí pracovník banky na pobočce při projednávání vaší žádosti.
Jak vysokou částku si mohu půjčit? Minimální výše úvěru je 50 000 Kč, naopak maximum je 250 000 Kč.
Na jak dlouho se dá rozložit splácení úvěru? Maximální doba splatnosti půjčky je 60 měsíců.
Můžu dostat půjčku, i když nejsem klientem Oberbank? Bohužel, půjčka je určená výhradně lidem, kteří mají u Oberbank vlastní privátní účet a to nejméně tři měsíce.
Je tato půjčka určená i lidem se záznamem v registru dlužníků? Bohužel ne, jedná se o bankovní půjčku, takže pokud máte záznam v registru, žádost vám nemůže být schválena.
Jak probíhá splácení neúčelové půjčky Oberbank? Půjčka se splácí formou pravidelné měsíční splátky, která je po celou dobu trvání úvěru ve stejné výši. Splátku klient hradí převodem ze svého běžného účtu.
Pro koho je tento úvěr nejvíce vhodný? Tato půjčku je vhodná zejména pro ty, co už mají delší dobu u Oberbank účet a chodí jim na něj výplata. Dále je vhodná pro osoby, které si chtějí půjčit mezi 50 000 až 250 000 Kč a potřebují si rozložit splácení na delší dobu (až 60 měsíců), případně pro zájemce o úvěr, u nějž není nutné dokládat jeho účel.
Jaké jsou naopak nevýhody této půjčky? Nevýhodou je především to, že abyste mohli úvěr dostat, musíte mít minimálně tři měsíce účet u Oberbank. Mínusem je určitě i poměrně malé rozpětí výše půjčky (pouze od 50 000 do 250 000 Kč), nemožnost vyřídit si půjčku online přes internetové stránky nebo některé poplatky (např. za zpracování úvěru nebo za vedení úvěrového účtu).
Nabízí Oberbank i jiné typy půjček? Ano, pokud by vám podmínky spotřebitelské neúčelové půjčky nevyhovovaly, zkuste se podívat i na jiné úvěry – Oberbank nabízí také spotřebitelskou účelovou půjčku (u ní je třeba předložit doklad o úhradě), kontokorentní úvěr a několik druhů hypotečních úvěrů.

Časté překlepy

obrbank, ober bank

Půjčka je určena:

 • Fyzickým osobám starším 18 let
 • Lidem, kteří mají privátní účet u Oberbank
 • Těm, co mají pravidelný stálý příjem
 • Zájemcům o bankovní půjčku do 250 000 Kč

Půjčka není určena:

 • Všem, kteří ještě nedosáhli 18 let věku
 • Lidem, kteří nemají účet u Oberbank
 • Těm, co nemají žádné stálé příjmy
 • Zájemcům o vyšší půjčku, než je 250 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč