Často kladené otázky O.K.V. Leasing

O.K.V. Leasing

Recenze O.K.V. Leasing

 • Nebankovní úvěry od 5 000 Kč do 30 000 Kč
 • Délka splácení půjčky od 5 do 36 měsíců
 • Snadné vyřízení úvěru přes webové stránky

Často kladené otázky O.K.V. Leasing

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry společnost O.K.V. Leasing poskytuje? V současné době O.K.V. Leasing nabízí spotřebitelské půjčky od 5 000 Kč do 30 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu si mohu nastavit splatnost půjčky? Splácení úvěru si lze rozložit na dobu pěti měsíců až tří let – záleží pouze na vás, jakou délku splácení si nastavíte.
Jaké jsou u tohoto úvěru úrokové sazby, resp. RPSN? Roční procentní sazba nákladů se u této půjčky pohybuje těsně nad 50 %. Její přesnou výši vám ukáže úvěrová kalkulačka na stránce O.K.V. Leasing.
Jaké dokumenty nebo doklady si mám k vyřízení půjčky připravit? Požadována je kopie občanského průkazu a kopie dvou posledních výplatních pásek (u zaměstnanců nebo kopie dvou ústřižků starobního důchodu (u důchodců).
Mohu půjčku splatit i předčasně? Samozřejmě, pokud budete chtít splatit zbytek částky dříve, můžete tak učinit. Pouze je potřeba to předem oznámit poskytovateli půjčky. Podrobnější informace o předčasném splacení naleznete.
Je tato půjčka určená i pro starobní důchodce? Ano, nicméně jsou zde dvě podmínky – za prvé, dotyčná osoba musí mít důchod alespoň ve výši 10 000 Kč měsíčně, další podmínkou je, že nesmí být starší 65 let.
Mám vysoký příjem, ale bohužel je na mě vedena jedna exekuce. Mohu půjčku získat? Ne, lidé, na něž je vedeno exekuční řízení půjčku od společnosti O.K.V. Leasing získat bohužel nemohou. Stejně tak nelze získat úvěr ani v případě platební neschopnosti.
Budu k vyřízení úvěru potřebovat nějaké ručení nebo zajištění? Určitě ne, tato půjčka se poskytuje bez nutnosti mít ručitele nebo poskytovat zástavu majetku. Důležité je, abyste měli dostatečně vysoký příjem, z něhož zvládnete půjčku bez potíží splácet.
Kde najdu smluvní dokumentaci a podrobné podmínky úvěru? Veškeré smlouvy, úvěrové podmínky a další podrobnosti, týkající se půjček od O.K.V. Leasing, naleznete na jejích internetových stránkách www.okv.cz v sekci Ke stažení.
Proč bych si měl zažádat o úvěr zrovna u společnosti O.K.V. Leasing? Jedná se o seriózní a prověřenou společnost, která má za sebou dlouhou historii a půjčky poskytuje už mnoho let. Velkou výhodou je především nízká roční procentní sazba nákladů, seriózní jednání a absence zbytečných poplatků.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům starším 18 a mladším 65 let
 • Lidem s pravidelným příjmem ze zaměstnání s čistým platem alespoň 10 000 Kč
 • Těm, jenž chtějí menší půjčku s možností delšího splácení až na tři roky
 • Žadatelům, kteří mají bankovní účet a nejsou v platební neschopnosti

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 18 a starším zájemcům, kterým je více než 65 let
 • Zaměstnancům, kteří mají pracovní smlouvu pouze na dobu určitou
 • Podnikatelům a živnostníkům
 • Lidem, jenž procházejí exekučním nebo insolvenčním řízením

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč