Často kladené otázky Nuko

Nuko

Recenze Nuko

 • Nová nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti je od 7 do 30 dní, je ale možné ji prodloužit
 • První půjčka je zdarma – až 8 000 Kč

Často kladené otázky Nuko

Otázka Odpověď
Kolik si mohu od této úvěrové společnosti půjčit? Napoprvé můžete získat maximálně 8 000 Kč, u dalších žádostí o půjčku už je úvěrový limit vyšší. Maximální výše úvěru od NUKO.CZ je 20 000 Kč.
Jaký je maximální termín, do kterého je nutné půjčku zaplatit? Dobu splatnosti si nastavuje každý klient sám, nicméně může být pouze v rozmezí od 7 do 30 dnů. V případě potřeby je možné splatnost prodloužit, ale prodloužení je vždy zpoplatněno.
Opravdu je první půjčka bezplatná? Ano, pro nové klienty je první půjčka zadarmo, bez úroků a poplatků.
Jaké doklady budu k vyřízení úvěru potřebovat? Vyžadovány jsou dva doklady totožnosti, z toho jeden musí být občanský průkaz.
Musím mít vlastní účet, nebo si lze nechat peníze poslat na účet někoho ze známých? Musíte mít účet psaný přímo na vaše jméno, peníze nelze poslat na účet jiné osoby. Je to jedna ze základních podmínek pro získání úvěru.
Jak dlouho trvá proces posouzení žádosti a odeslání peněz na účet? Posouzení trvá obvykle maximálně jednu hodinu, doba převodu pak může trvat několik minut (u sedmi bank, u nichž má NUKO.CZ účet), u ostatních bank déle. Peníze se ale odesílají pouze v pracovní době poskytovatele půjčky.
Je tato půjčka určená i pro ty, co jsou v evidenci Úřadu práce? Podle podmínek na webové stránce půjčky musí mít žadatel o úvěr stálý a doložitelný příjem. Ve formuláři se ale uvádí pouze druh příjmu, výše příjmů a výdajů.
Jaká je u půjčky od NUKO.CZ úroková sazba? Pevná úroková sazba je 0,83 % za den. Na stránkách půjčky je k dispozici úvěrová kalkulačka, na níž si můžete snadno zjistit přesnou RPSN u požadovaného úvěru. U první půjčky zdarma je samozřejmě úrok 0 %.
Na jak dlouho se dá tento úvěr prodloužit? Splatnost půjčka si můžete posunout buď o 7, 14 nebo 30 dnů. Vždy je ale nutné uhradit poplatek za prodloužení.
Proč bych si měl o půjčku zažádat zrovna u NUKO.CZ? Velkou výhodou je především první půjčka zdarma až do výše 8 000 Kč, dále pak velmi rychlá výplata půjčky na účet, přehledné webové stránky, jasná pravidla nebo možnost prodloužení splatnosti.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, které mají zájem o malou a rychlou nebankovní půjčku
 • Zaměstnancům, podnikatelům, maminkám na mateřské a důchodcům
 • Lidem s vlastním bankovním účtem a stálým příjmem
 • Těm, kterým nevadí, že půjčku je třeba splatit do jednoho měsíce

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají dva doklady totožnosti
 • Těm, jenž nemají žádný pravidelný příjem
 • Zájemcům o vyšší úvěry v řádu desítek tisíc
 • Těm, kteří hledají úvěr, jenž by mohli splácet delší dobu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč