Často kladené otázky Novacredit

Novacredit

Recenze Novacredit

 • Omlouvám se, momentálně nemáme tuto půjčku v aktuální online nabídce
 • Nebankovní půjčka určená živnostníkům, OSVČ a podnikatelům
 • Půjčku lze získat v rozmezí od 5 000 Kč do 60 000 Kč

Často kladené otázky Novacredit

Otázka Odpověď
Kde si mohu o úvěr Novacredit požádat? O půjčku si můžete zažádat prostřednictvím internetových stránek www.novacredit.cz, na kterých si nastavíte vlastnosti půjčky a vyplníte krátký registrační formulář. Vyplnění vám zabere maximálně pár minut času, odeslat žádost online navíc můžete kdykoliv se vám to bude hodit.
Jaké doklady budu k vyřízení žádosti potřebovat? Nachystejte si dva doklady totožnosti – jednak občanský průkaz a k němu ještě druhý osobní doklad – např. pas, řidičský průkaz nebo rodný list.
Dá se půjčka získat i jinak než převodem na účet? Ne, bezhotovostní výplata převodem je jedinou možností. Zároveň musí mít žadatel vlastní bankovní účet – půjčku nelze poslat na konto třetí osoby.
Lze půjčku splatit celou předčasně, nebo se musí dodržet splátkový kalendář? Můžete ji klidně splatit kdykoliv předčasně, žádné sankce vám za to nehrozí. Půjčku ale budete muset uhradit v plné výši dle úvěrové smlouvy, tedy se stejným poplatkem, jako kdybyste ji splatili v řádném termínu.
Je možné v případě potřeby splatnost úvěru prodloužit? Bohužel, u této půjčky není prodloužení splatnosti možné.
Jak dlouho trvá posouzení žádosti o úvěr? Žádosti se zpracovávají hned po jejich přijetí, doba vyřízení se ale může lišit podle konkrétní situace. Posuzování každopádně probíhá pouze během pracovní doby, která je od pondělí do pátku od 8.30 do 17.00. O víkendech si samozřejmě můžete žádost podat také, ale k jejímu zpracování dojde až v pondělí.
Jak dlouho se po schválení žádosti čeká na výplatu peněz na účet? Po schválené žádosti o půjčku se peníze odesílají ihned, nicméně doba převodu už se u jednotlivých klientů liší. Poskytovatel půjček Novacredit má totiž bankovní účet pouze u České spořitelny, takže okamžité připsání je pouze u klientů s účtem u této banky. Ostatní by měli peníze dostat zhruba do dvou pracovních dní.
Musí se platit něco předem? Mám s tím bohužel špatné zkušenosti. Rozhodně ne, žádné poplatky předem se nevybírají. Jediné, co je potřeba udělat, je poslat symbolický ověřovací poplatek ve výši jedné koruny za vašeho účtu – jeho účelem je kontrola, že žadatel disponuje vlastním bankovním účtem.
Jaký je rozdíl mezi půjčkami Novacredit a Unicredo? Základní rozdíl je v tom, že zatímco půjčka Novacredit je pouze pro podnikatele, Unicredo je dostupná i zaměstnancům a dalším plnoletým osobám. Rozdíly jsou ale i v šiří úvěrového rámce, délce splatnosti, možnostech prodloužení atd.

Časté překlepy

novakredit, nova kredit

Půjčka je určena:

 • Podnikatelům, OSVČ a živnostníkům
 • Těm, kteří hledají menší nebankovní úvěr do 60 000 Kč
 • Lidem, kteří mají vlastní bankovní účet
 • Zájemcům o rychlou půjčku bez zbytečných poplatků

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18, nebo byli zbaveni způsobilosti k právním úkonům
 • Všem, kteří nepatří mezi podnikatele, živnostníky nebo OSVČ
 • Těm, kteří nemají dostatečný příjem a nebyli by tak schopni úvěr řádně splácet
 • Zájemcům, jenž nemají vlastní bankovní účet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč