Často kladené otázky Netcredit půjčka

Netcredit půjčka

Recenze Netcredit

 • Rychlá nebankovní půjčka bez zajištění
 • První půjčka je bez úroků
 • Půjčit si můžete až 12 000 Kč
 • Atraktivní věrnostní program

Často kladené otázky Netcredit půjčka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si mohu půjčit? Je u opakovaných půjček vyšší limit? V případě, že si u Net Credit půjčujete poprvé, můžete si vzít úvěr od jednoho tisíce do max. 4 500 Kč. U dalších půjček už se limit zvyšuje a to až do maximální výše 12 000 Kč.
Do kdy nejpozději musím svůj úvěr splatit? Dobu splatnosti si můžete sami nastavit podle vašich potřeb a to v rozmezí jednoho dne až třiceti dnů. Na delší časové období si půjčit nelze, ale je možné půjčku prodloužit.
Když nebudu moci svoji půjčku včas zaplatit, je možné si ji prodloužit? Ano, je to možné a jakýkoliv úvěr si můžete prodloužit buď o 7, 14 nebo 30 dní. Pokaždé však za prodloužení budete muset zaplatit příslušný poplatek, takže je lepší nemuset nic prodlužovat a splatit půjčku v řádném termínu.
Jaká je u půjčky Net Credit výše úroků, poplatků a RPSN? Co se týká poplatků, tak součástí registrace je jen symbolický ověřovací poplatek ve výši jednoho haléře. Úroky (a s tím spojená roční procentní sazba nákladů) u jednotlivých půjček závisí na jejich konkrétní výši a době splatnosti. Nejvýhodnější je první půjčka, která je bezúročná a splatíte jen to, co jste si půjčili. U opakovaných půjček už úroky účtovány jsou a jejich přesnou výši si můžete snadno zjistit na webových stránkách Net Creditu.
Jaké doklady budu k vyřízení mojí žádosti o půjčku potřebovat? Výhodou rychlé nebankovní půjčky Net Credit je snadné vyřízení online. Nepotřebujete k němu tedy žádné doklady, vše si můžete jednoduše vyřídit z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.
Jakým způsobem se půjčka Net Credit splácí? Úvěr se splácí vždy jednorázově a můžete si vybrat ze dvou způsobů – buď běžným bezhotovostním převodem v rámci internetového bankovnictví a nebo můžete peníze vložit v hotovosti na pobočce kterékoliv banky.
Jaké údaje musím uvést při splátce půjčky nebo prodloužení? Při platbě si především zkontrolujte jestli máte správně uvedené číslo účtu, na který budete peníze posílat. Do zprávy pro příjemce je třeba uvést číslo smlouvy a jako variabilní symbol vyplníte vaše rodné číslo.
Mohu půjčku splatit dříve než je termín splatnosti? Ano, samozřejmě půjčku můžete splatit kdykoliv před datem splatnosti a nehrozí vám za to žádné pokuty nebo jiné další poplatky.
Mohu dostat úvěr, i když už mám půjčky u jiných společností? Pokud je splácíte včas, tak to není problém. Důležité je spíše to, abyste neměl záznam v registru dlužníků nebo jste nebyl v exekučním řízení. Samotný fakt, že splácíte půjčku např. u banky ale není pro schválení vaší žádosti překážkou.
Jak dlouho bude trvat vyřízení mojí žádosti o půjčku? Žádosti podané v pracovní době se standardně vyřizují během několika minut a rozhodnutí dostanete SMS zprávou a e-mailem. Provozní doba Net Credit půjček je ve všední dny od 9 do 17 hodin. Pokud si podáte žádost v tomto rozmezí, dostanete odpověď opravdu velmi rychle.

Časté překlepy

net credit,net credit půjčka,net kredit,netkredit

Půjčka je určena:

 • Ty, kteří chtějí mít půjčku zcela bez úroků
 • Ty, kteří potřebují jen menší sumu peněz
 • Ty, kteří hledají rychlou a diskrétní půjčku
 • Ty, kteří mají trvalý příjem a mohou si nechat poslat peníze na vlastní účet

Půjčka není určena:

 • Osoby, které potřebují hned napoprvé více než 4 500 Kč
 • Osoby, které nemají trvalý pobyt na území ČR nebo nemají českou státní příslušnost
 • Osoby, na které byla uvalena exekuce nebo insolvence
 • Osoby, které nemají vlastní bankovní účet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč