Často kladené otázky NejvýhodnějšíPůjčka

NejvýhodnějšíPůjčka

Recenze NejvýhodnějšíPůjčka

 • Rychlé nebankovní půjčky od prověřených úvěrových společností
 • Vysoký úvěrový rámec – půjčit si můžete až 250 000 Kč
 • Vysoká šance na schválení úvěru

Žádost o půjčku

Často kladené otázky NejvýhodnějšíPůjčka

Otázka Odpověď
Jaký je u této půjčky úvěrový rámec? Minimální částka, o kterou si na webovém portálu NejvýhodnějšíPůjčka.cz lze požádat, je 500 Kč, nejvyšší možná půjčka je 250 000 Kč.
Dá se žádost podat i po telefonu nebo osobně na nějaké pobočce či kontaktním místě? Ne, u projektu NejvýhodnějšíPůjčka.cz se dá žádost vyplnit pouze na jeho internetové stránce – jiná varianta zde není.
Na jak dlouho je možné si rozložit splátky úvěru? Doba splácení může být různá, záleží na tom, u které úvěrové společnosti si nakonec půjčku sjednáte. Web ale zprostředkovává jak krátkodobé, tak i dlouhodobé půjčky.
Které společnosti tuto půjčku vlastně poskytují? Jedná se o celou řadu známých nebankovních subjektů, které poskytují spotřebitelské úvěry. Agregátor vždy vybere vhodný produkt na základě vyplněného úvodního formuláře.
Jedná se o účelový úvěr, nebo mohu peníze použít na cokoliv? Půjčka účelová není, záleží tedy jen a jen na vás, na co peníze použijete – předem to nikomu sdělovat nemusíte.
Mohou tento úvěr získat i důchodci, nebo pro ně půjčka není? Ano, mohou – půjčka je určená pro zaměstnance, podnikatele i důchodce. Důležité je, aby klient měl z čeho půjčku splácet.
Mám šanci získat půjčku, i když mám exekuci? Ano, mělo by to být možné, záleží ale vždy na konkrétní společnosti. Určitě si ale zkuste žádost podat, nemáte tím co ztratit.
Nehrozí, že moje osobní údaje budou nějak zneužity? Mám z toho docela strach. Určitě se toho bát nemusíte, ve formuláři totiž máte možnost zaškrtnout, zda souhlasíte s poskytnutím vašich osobních údajů pro účely marketingové komunikace. Tohle políčko jednoduše neodklikávejte a žádné otravné spamy vám pak chodit nebudou.
Nemůže jít třeba o podvod? Znám člověka, který chtěl půjčku, zaplatil několik tisíc a pak nic nedostal. V žádném případě – NejvýhodnějšíPůjčka.cz zprostředkovává pouze 100% prověřené a bezpečné úvěry, takže nic takového se vám nemůže stát.
Proč bych si měl o úvěr zažádat zrovna na webu NejvýhodnějšíPůjčka.cz? Hlavní předností tohoto agregátoru půjček je velmi vysoká šance, že díky němu dostanete úvěr. NejvýhodnějšíPůjčka.cz spolupracuje s řadou předních úvěrových společností a většina žadatelů tak potřebné peníze dostane. Služby tohoto webu jsou bezplatné a stránka uživatele přesměrovává výhradně na prověřené a bezpečné půjčky.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, které hledají dostupnou půjčku
 • Zájemcům o úvěr v rozmezí od 500 Kč do 250 000 Kč
 • Těm, kteří mají příjem, z něhož budou schopni půjčku splácet
 • Lidem, kteří chtějí půjčku, ale zatím je všude odmítli

Půjčka není určena:

 • Žadatelům, jenž zatím nedosáhli věku 18 let
 • Lidem, kteří potřebují půjčit více než 250 000 Kč
 • Nezaměstnaným osobám, jež jsou zcela bez příjmů
 • Lidem, jenž chtějí úvěr výhradně z bankovního sektoru