Často kladené otázky NebankovníÚvěr

NebankovníÚvěr

Recenze NebankovníÚvěr

 • Internetový agregátor nebankovních půjček
 • Požádat si lze o úvěr od 5 000 Kč až do 250 000 Kč
 • Vysoká pravděpodobnost, že vám bude půjčka schválena

Žádost o půjčku

Často kladené otázky NebankovníÚvěr

Otázka Odpověď
Jaká nebankovní společnost tento úvěr poskytuje? Stránky NebankovníÚvěr.cz jsou pouze agregátorem nebankovních půjček a žadatelům tedy vhodný úvěr zprostředkovávají. Samotným poskytovatelem jsou pak různé nebankovní společnosti, vždy se ale jedná pouze o důkladně prověřené firmy – riziko podvodu zde tedy není.
Jak vysoký úvěr zde můžu získat? Můžete si požádat o půjčku od 5 000 Kč až do 250 000 Kč. To, jakou částku ale budete nakonec moci dostat, bude záviset mimo jiné i na vaší bonitě.
Na jakou dobu si můžu rozložit splácení půjčky? U každého poskytovatele je délka splatnosti trochu jiná, obvykle si ale může žadatel sám určit délku splácení v rámci určitého rozmezí. Vyšší úvěry nad 100 000 Kč se většinou dají splácet několik let, úvěr se tak dá rozložit do rozumných měsíčních splátek, které tolik nezatěžují rozpočet dlužníka.
Mám šanci na získání úvěru i když mě odmítli v několika bankách? Samozřejmě, právě pro tento typ žadatelů, kteří nemohou získat úvěr u banky, je tento web primárně určený. Šanci máte vysokou, procento schválených žádostí o půjčku je mnohem vyšší než u jiných stránek s úvěrem.
Jak dlouho trvá posouzení žádosti a následné vyřízení půjčky? Ke zpracování každé podané žádosti o půjčku dochází díky speciálnímu automatickému systému okamžitě poté, jakmile ji odešlete. Systém pak vybere nejvhodnějšího poskytovatele a ten se s vámi spojí a žádost s vámi projedná. Přesná doba od okamžiku podání žádosti po výplatu na účet může být různá, většinou to ale netrvá déle než několik dní – závisí to mimo jiné na výši úvěru a dalších parametrech.
Musím pak kvůli půjčce někam chodit, nebo se dá vše vyřídit z domova? Nemusíte nikam chodit, vše se vyřizuje přes internet a žádná návštěva pobočky není nutná.
Dá se půjčka získat i bez bankovního účtu? Obvykle to možné není, zvláště pak u vyšších částek. Nicméně v hlavním formuláři na www.nebankovniuver.cz se účet nevyplňuje a existují i poskytovatelé, kteří umožňují i výplatu v hotovosti – je jich ale výrazná menšina.
Platí se něco předem? Ne, předem nic platit nebudete, veškeré poplatky jsou účtovány teprve poté, co je vám půjčka vyplacena.
Určitě nejde o nějaký podvod? Na webové stránce je strašně málo informací. O podvod v žádném případě nejde, web je strohý z toho důvodu, že funguje pouze jako agregátor půjček – samotný úvěr vám pak poskytne klasická úvěrová společnost, u níž už si budete moci zobrazit plnohodnotné webové stránky se všemi informacemi. U agregátorů půjček je ale zcela běžné, že jsou na nich jen základní informace a formulář.
Proč bych si měl podat žádost o půjčku zrovna na stránce NebankovníÚvěr.cz? Velkým plusem tohoto agregátoru nebankovních půjček je zejména vysoká šance na získání půjčky – procento schválených žádostí je mnohem vyšší než u běžných stránek úvěrových společností. Kromě vysoké šance na schválení stojí za zmínku i pohodlné sjednání půjčky z domu, široký úvěrový rámec nebo možnost získat půjčku bez ručitele a bez zástavy nemovitosti.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům, kterým je alespoň 18 let
 • Lidem, kteří potřebují půjčku mezi 5 000 až 250 000 Kč
 • Těm, jenž už si podali více žádostí o úvěr a všechny jim byly zamítnuty
 • Žadatelům, kteří mají dostatečný příjem, aby půjčku zvládali splácet

Půjčka není určena:

 • Nikomu, kdo ještě nedosáhl věku 18 let
 • Lidem, kteří byli zbaveni způsobilosti k právním úkonům
 • Těm, kteří chtějí pouze pár tisíc do výplaty
 • Zájemcům, jenž jsou zcela bez příjmů a úvěr by tak nebyli schopni splatit