Často kladené otázky NULA úrok

NULA úrok

Recenze NULA úrok

 • Půjčka do 18 000 Kč zcela bez úroků a poplatků
 • Úvěr si navíc můžete brát opakovaně a vždy zdarma
 • Nespotřebitelská půjčka do 100 000 Kč s úrokem

Často kladené otázky NULA úrok

Otázka Odpověď
Je tato spotřebitelská půjčka opravdu zdarma? Ano, půjčka NULA úrok je skutečně zdarma, nemusíte u ní platit žádné úroky ani poplatky (vyjma symbolické koruny za ověření účtu).
Mohu ji získat zadarmo i opakovaně, nebo pouze napoprvé? Ano, specifikum tohoto úvěru spočívá v tom, že se nejedná pouze o první půjčku zdarma, ale můžete si bez úroků a poplatků půjčovat opakovaně. Musíte si ale dát pozor, abyste hradili splátky včas.
Co se stane, když neuhradím splátku spotřebitelského úvěru včas? V takovém případě se účtuje jednak pokuta ve výši 500 Kč za pozdní úhradu splátky, dále pak 0,1 % denně z nezaplacené částky. Raději si tak termín splátky pečlivě hlídejte a předejdete tak zbytečným a nepříjemným komplikacím.
V čem se nespotřebitelská půjčka liší od té první, která je bezúročná? Rozdíl je v tom, že půjčit si můžete až 100 000 Kč a splácení si rozložit až na 4 roky. Podstatným rozdílem je také to, že půjčka už není zdarma, ve smlouvě musí být uvedený její účel a při zpoždění u tří splátek se stane celá půjčka splatnou a musíte uhradit 0,1% denně z nezaplacení jistiny. Smlouva navíc obsahuje rozhodčí doložku.
Jaké jsou u nespotřebitelské půjčky úrokové sazby? Úroková sazba začíná na 13,27 % u půjčky 100 000 Kč na 48 měsíců a končí na 25,11 % u půjčky 40 000 Kč na jeden rok. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) není o moc vyšší, pohybuje se od 14,1 % do 28,22 %. Konkrétní čísla si můžete snadno ověřit na úvěrové kalkulačce na webové stránce půjčky.
Co mi hrozí, když se u nespotřebitelské půjčky opozdím se splácením? V případě zpoždění u dvou splátek ztratíte nárok na slevu, takže vám budou účtovány vyšší měsíční splátky, v případě zpoždění u tří splátek se pak celá půjčka zesplatní.
Je opravdu nutné, abych měl bankovní účet? Nedá se půjčka vyplatit třeba na ruku nebo poštou? Ano, účet mít musíte, navíc při žádosti je nutné jeho ověření zasláním korunového poplatku. Jinak než bezhotovostním bankovním převodem tato půjčka bohužel vyplatit nelze.
Jaké doklady nebo dokumenty si mám k žádosti o půjčku připravit? Nachystejte si svůj občanský průkaz a druhý osobní doklad (např. rodný list, řidičský průkaz nebo cestovní pas), potřebovat budete i výpis z bankovního účtu za poslední měsíc.
Jaké jsou hlavní plusy a mínusy spotřebitelské půjčky NULA úrok? Výhodou jsou jednoznačně nulové úroky a nulové poplatky (a to i při opakovaných půjčkách), nevýhodou naopak sankce v případě pozdní úhrady.
Jaké jsou hlavní klady a zápory půjčky pro nespotřebitelské půjčky NULA úrok? Plusem je snadné sjednání půjčky, rychlá výplata a nízké úroky, naopak velkým rizikem jsou pokuty v případě opoždění se splátkami a přítomnost rozhodčí doložky v úvěrové smlouvě.

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let
 • Lidem s českým občanstvím
 • Těm, kteří mají bankovní účet
 • Žadatelům, kteří nejsou ani v exekuci ani v platební neschopnosti

Půjčka není určena:

 • Každému, kdo ještě není plnoletý
 • Těm, jenž nemají občanství České republiky
 • Lidem bez bankovního účtu
 • Zájemcům o úvěr, na něž byla uvalena exekuce nebo jsou v osobním bankrotu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč