Často kladené otázky NOVA leasing

NOVA leasing

Recenze NOVA leasing

 • Neúčelové nebankovní půjčky, určené pro podnikatele
 • Jedná se o tzv. zpětný leasing, založený na ručení majetkem
 • Vyřízení je rychlé a peníze dostanete na účet během několika dní
 • Úvěr je vhodný i pro ty, co mají záznam v registru dlužníků

Často kladené otázky NOVA leasing

Otázka Odpověď
Kde si mohu žádost o půjčku podat? Máte -li zájem o půjčku od společnosti NOVA leasing, můžete ji kontaktovat přes její webové stránky, mailem nebo telefonicky. Následně si pak domluvíte osobní schůzku, kde s vámi její zástupce probere další detaily.
Pro koho jsou určené půjčky od společnosti NOVA leasing? Nebankovní úvěry NOVA leasing jsou určené pro podnikatele, kteří mohou peníze využít na cokoliv, co souvisí s jejich podnikáním. Pro běžné fyzické osoby půjčka určená není.
Čím je možné za poskytnutí úvěru ručit? Za půjčku se ručí výhradně movitým majetkem (nemůže se tak jednat např. o domy, byty apod.). Výhodou je, že majetek může být klidně i v horším stavu (starší nebo opotřebovaný). Pokud si nejste jistí, zda váš majetek je možné použít k ručení, kdykoliv společnost NOVA leasing kontaktujte pro bližší informace.
Na co všechno mohu peníze z půjčku využít? Peníze můžete použít v podstatě na cokoli, musí se ale jednat o účel spojený s Vaším podnikáním. Lidé, kteří půjčku od NOVA leasing získají, ji často využijí např. na rozšíření služeb v rámci jejich podnikání, na vyřešení exekuce, na rozjezd nového podnikání na nákup obchodního podílu nebo jiné investice.
Co budu potřebovat k tomu, abych půjčku dostal? K vyřízení úvěru je třeba předložit několik dokladů a dokumentů – mimo jiné např. výpis z účtu, daňová přiznání nebo doklady o majetku (faktura či kupní smlouva), kterým chcete ručit.
Mám záznam v registru dlužníků – je nějaká šance, že půjčku dostanu? Ano, půjčky NOVA leasing jsou určené i pro ty, co mají zápis v registru. Důležitý je movitý majetek, kterým budete za poskytnutou půjčku ručit – skutečnost, že jste v minulosti měli dluh u banky nebo jiné společnosti, v tomto případě nehraje žádnou roli.
Mohu dostat úvěr i přesto, že na mě byla vyhlášena exekuce? Ano, pouze je třeba o tom firmu informovat, abyste se mohli domluvit na co nejvýhodnějším řešení Vaší situace – do návrhu smlouvy pak může být zařazeno i řešení probíhající exekuce.
Nebude po mě NOVA leasing chtít nějaké poplatky předem? Rozhodně ne, před uzavřením úvěrové smlouvy žádné poplatky hradit nemusíte, nic tedy v tomto případě neriskujete.
Je možné se v případě potřeby domluvit na splátkovém kalendáři? Ano, pokud nastane situace, kdy budete mít potíže se splácením, můžete se zkusit domluvit na zvláštním splátkovém kalendáři, který bude zohledňovat Vaši aktuální situaci.
Proč bych si měl požádat o půjčku zrovna u NOVA leasing? Jste-li podnikatel a nemůžete dostat úvěr od banky, je pro vás půjčka od NOVA leasing velmi dobrým řešením – nemusíte platit nic předem, peníze můžete využít na jakékoliv účely spojené s Vaším podnikáním a vyřízení žádosti je velmi rychlé. Akciová společnost NOVA leasing patří mezi prověřené poskytovatele půjček a tak není čeho se obávat – žádné nebezpečí zde nehrozí.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám, které potřebují půjčku od nebankovní společnosti
 • Podnikatelům, kteří chtějí úvěr na financování svého podnikání
 • Těm, co mají záznam v registru nebo exekuci a banka by jim tak peníze nepůjčila
 • Lidem, co mají vlastní movitý majetek, kterým mohou za úvěr ručit

Půjčka není určena:

 • Lidem mladším 18 let nebo těm, co nemohou doložit požadované doklady
 • Těm, co nejsou podnikatelé – půjčka je pouze pro účely podnikání
 • Zájemcům o úvěr, kteří nemohou nebo nechtějí ručit svým majetkem
 • Těm, co preferují bankovní úvěr a splňují podmínky pro jeho získání

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč