Často kladené otázky NEY

NEY

Recenze NEY

 • Neúčelová půjčka od spořitelního družstva NEY
 • Vysoký úvěrový rámec od 200 000 Kč až do 6 000 000 Kč
 • Doba splácení úvěru se dá nastavit od 5 až do 20 let

Často kladené otázky NEY

Otázka Odpověď
Jakým způsobem se dá podat žádost o tuto půjčku? Nejdříve se musíte stát členem spořitelního družstva NEY, pak si budete moci podat i žádost o úvěr. Ta se dá sjednat buď online přes internetové stránky této společnosti, případně na jejich libovolné pobočce.
Jak si mohu zažádat o členství v družstvu NEY? Podat žádost o členství lze třemi způsoby – na některé z pěti kamenných poboček, po telefonu nebo pomocí tzv. mobilního bankéře, který za vámi přijede.
Kde všude má tato společnost svoje kamenné pobočky? Aktuálně má NEY spořitelní družstvo pět poboček – v Praze, Brně, Olomouci, Uherském Hradišti a Havlíčkově Brodě. V Praze se pak nachází ještě samostatná centrála společnosti.
Jak vysoký je zde úvěrový rámec půjčky? Minimální výše spotřebitelského úvěru je 400 000 Kč, maximum je 6 000 000 Kč.
Na jak dlouhé období si můžu splácení úvěru rozložit? Splácení půjčky si lze nastavit na dobu od pěti až do dvaceti let. Záleží jen na vás, zda preferujete nižší splátku nebo kratší splatnost.
Jak vysoké jsou úrokové sazby u této půjčky? Úroky se zde u každého klienta stanovují individuálně, nejnižší roční úroková sazba ale začíná už na 6,95 %.
Jsou s tímto úvěrem od spojeny nějaké další poplatky? Základní věci jsou zcela zdarma – vyřízení půjčky, čerpání financí, správa i vedení úvěrového účtu, stejně tak i změna předmětu zajištění. Zpoplatněny jsou ale např. výpisy z úvěrového účtu.
Je možné sjednat si u této společnosti i více půjček? Ano, na rozdíl od většiny jiných společností to možné je – vždy ale záleží na vaší bonitě, resp. na tom, jak budete vyhodnocen. Pokud budete mít dostatečně vysokou bonitu, můžete mít sjednaných i více úvěrů naráz.
Nabízí NEY spořitelní družstvo i jiné druhy úvěrů? Ano, pro fyzické osoby je v nabídce také úvěr na bydlení, pro firemní a podnikatelské subjekty je pak možnost sjednat si hned několik různých typů úvěrových produktů – provozní úvěr, neúčelový úvěr, investiční úvěr nebo úvěr pro developery.
Proč bych si měl o půjčku požádat zrovna u spořitelního družstva NEY? Velkým plusem je např. široký úvěrový rámec – půjčit si můžete až do 6 000 000 Kč. S tím souvisí i dlouhá doba splatnosti až na 20 let. K výhodám půjčky patří i nízké úrokové sazby, absence zbytečných poplatků, osobní přístup ke každému klientovi a rychlé vyřizování všech žádostí.

Půjčka je určena:

 • Osobám, které již dosáhly věku 18 let
 • Členům spořitelního družstva NEY
 • Zájemcům o vysoký úvěr nad 200 000 Kč
 • Těm, jenž mají dostatečný příjem, aby půjčku zvládli splácet

Půjčka není určena:

 • Lidem mladším 18 let
 • Těm, jenž se nechtějí stát členy spořitelního družstva NEY
 • Zájemcům o menší půjčku s kratší dobou splatnosti
 • Lidem, kteří jsou v insolvenci nebo by z jiného důvodu nebyli schopni úvěr řádně splácet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč